Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm túl sok, túl...

A menstruációm túl sok, túl gyakori és túl sokáig tart. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Borzalmas így suliba lenni!2 Hetente van menzeszem és rohadt erős 7 napon keresztül,felmentést pedig nem lehet kérni.Orvoshoz nem megyek az biztos!
2009. febr. 4. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig az lenne a legjobb megoldás, ha egy orvos beállítaná neked, így kényelmesebben telnének a napjaid...a háttérben lehet gyulladás , esetleg más folyamat, ami kezelést igényelhet
2009. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Buta vagy szívem, IGENIS menj el orvoshoz.

Ha kéthetente van menzeszed akkor ez a termékenységed rovására megy (tehát egyátalán nem lesz gyereked, mert ennyi idő alatt nem tud megtermékenyülni és beágyazódni egy petesejt) és a vérveszteségtől könnyen kórházba kerülhetsz.

Ez komoly dolog, beszélj a szüleiddel. Rólad van szó, ezt nem lehet elmismásolni. És az orvos nem fog veled semmit csinálni, csak beszélget, még 'ott' sem vizsgál meg.

2009. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na azt azért nem mondanám kedves előttem válaszoló, hogy a kérdező buta, legfeljebb tart az orvosi vizsgálattól. Ne aggódj, nyugodtan menj el, semmi fájdalmas vizsgálatra nem kell számítani! Valószínűleg felír fogamzásgátlót, olyat aminek nagyon-nagyon alacsony a hormon tartalma, hogy beállítsa vele a ciklusodat. Nem mellesleg a pattanások is elmúlnak tőle az arcodról, ha vannak. Ha meg valami gyulladás okozza, akkor pár napig beveszel egy gyógyszert, és kész. Tényleg menj el, nem kell semmi rosszra számítani! Ha szűz vagy még, akkor még valószínűleg "hozzád sem nyúl", legalábbis nem nyúl be a hüvelyedbe, csak mondjuk a hasadon keresztül ultrahanggal (egy fej amit a hasadon tologat ide-oda, egyáltalán nem fáj) megnézi mi a helyzet odabenn. Sok sikert! :)
2009. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mielött el kezdenél hormontablettákat szedni az orvosod tanácsára, próbáld ki ezt: aviva steiner torna!Beállítja a menstruációt!
2009. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2009. febr. 4. 17:08
 6/6 anonim válasza:
Figyelj nekem is nagyon erős viszont csak négy napig tart.Álltalában.de most nekem 6 napja van és én szerintem elmegyek orvoshoz.
2009. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!