Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Leesett a nagylábujjamon a körmöm. Mit tegyek?

Menjek el vele orvoshoz?Vagy magától is helyrejön majd? Már nő alatta a másik köröm, de 2 napja elkezdett kicsit fájni..

2011. febr. 2. 21:20  Privát üzenet  

A válaszok
Dilettáns döggomba nevű felhasználó válasza:

Mitől esett le? Belerúgtál valamibe?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011. febr. 2. 22:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen.. :/

# 2/3Időpont 2011. febr. 3. 21:05 Privát üzenet
Dilettáns döggomba nevű felhasználó válasza:

Tesóm is így járt, és szépen (és baromi lassan) visszanőtt neki, de sajna eleinte igyekezett benőni. :/ Ha nagyon fáj, menj el dokihoz (bőrdoki).

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2011. febr. 3. 22:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Feleslegesen aggódom vagy nem? Leesett a szemüvegem a hatos villamoson, ahol én már szinte mindent láttam a villamos padlóján, és naponta rengeteg koszos ember jár.
Ma délben magassarku volt rajtam (amit ritkán hordok) és a bal nagylábujjamon egy eleven, nyilt seb keletkezett ami rettenetesen fáj, milyen elsõ segélyt nyújthatnék magamnak? 16/L
A nagylábujjamon kiszakadt a köröm széle. Mit tegyek, hogy ne gyulladjon be?
Leesett a körmöm, vissza fog nőni?
Zsibbad a lábujjam, és nem tudom hogy mit tegyek. Fekete volt a nagylábujjamon a körmöm, és ma amikor levágtam volna a körmömet akkor leesett a körmöm fele, azota zsibbad a lábujjam. Mit tegyek?
Leesett egy anyajegyem. Veszélyes lehet? Bővebben lent.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!