Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten hüvelykúp használ?...

A Canesten hüvelykúp használ? Kenőcsöt is használnék hozzá.

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy visszatért a hüvelygombám, és mivel a párommal mostanában zűrös napokat éltünk át, a Valentin napot szeretnénk meghitten tölteni. Addigra szeretném kikúráli magam, viszont ha dokihoz megyek, akkor olyan gyógyszert ír fel, amit akkor még szednem kell.

Jövő héten úgyis megyek a dokihoz, akkor majd úgyis akarok íratni.

A tüneteim, hogy csütörtökön nagyon fájt amikor pisiltem, meg viszketett, amíg be nem kentem Canesten kenőccsel. Utána már nem viszketett, csak fájt a pisilés, majd délutánra az is elmúlt. Aznap este óvszerrel együtt voltam párommal, az sem fájt.

Majd másnap délután megint fájt a pisilés, de viszketni nem nagyon viszketett. Aztán bekentem itthon Pimafucinnal, amit még 2 hónappal ezelőtt a dokitól kaptam. Azóta kenem, és picit viszket néha, inkább reggel, aztán nem.

Ha veszek hozzá hüvelykúpot, akkor együtt tudok lenni párommal péntek este óvszer nélkül? Vagy ha úgy van, akkor ultra vékonnyal.

Milyen kúpot ajánlanátok, ami jó, és vény nélküli? Csak a Canesten van?


2009. febr. 8. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A dobozban lévő összes kúpot el kell használnod,tehát egy kúrát tartani.

És nem elég magadat kezelni,hanem a párodat is kell,mert így oda-vissza fertőzitek egymást.Ez több,mint egy hét.

2009. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó volna diétáznod is,hogy végre leküzd a gombát.
2009. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos, hogy ez hüvely gomba. A gombánál nem fáj a pisilés vagyis nekem sosem fájt. Szerintem menj el és nézesd meg magad a dokiddal. Ha házilag kezeled magad biztos, hogy nem jössz helyre Valentin napig és ha a párodat nem kezeled ő is megfertőződik, amennyiben tényleg gombáról van szó. Amúgy a Canesten krém és hüvely tabletta együtt elég hatékony, de a teljes gyógyuláshoz el kell használni a dobozban lévő össze kúpot, sőt néha még többet is.

Jobbulást kívánok!

2009. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!