Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszáj sebet hogyan kell...

Méhszáj sebet hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem és az orvosom azt mondta, hogy van egy kis méhszáj sebem. Kaptam hüvelykúpot meg krémet, de azt nem a sebre adta. Elmúllik majd magátol vagy lehet vele valamit csinálni? Meg lehet gyorsítani a gyógyulást, fontos lenne mert emiatt az együttlét is féjdalmas a párommal, mert érzem a sebet.
2009. febr. 9. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Magától nem fog elmúlni, hiszen az egy állandóan nedves környezet, orvosi kezelés szükséges. Nekem 1 éve volt egy méhszájseb kezelésem, sokáig halogattam mert azt hittem hogy fájdalmas pedig nem. Az én sebem nem volt nagy, 5 perc alatt kész voltam. Egy fémből készült műszer - ami olyan mint egy szög vagy csavar - vége felhevül kb 100 fokra és ezt nyomja a sebre az orvos kb 10 másodpercre, így teljesen összeforr a seb. Abszolút fájdalmatlan!!! Hihetetlen de az. Ha viszont nagyobb a sebed akkor már méhszájplasztikára van szükség, hát az kicsit kellemetlen.
2009. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Belenyomott a sebbe egy 100 fokos vasdarabot és az nem fáj?? Hihetetlen! Kaptál érzéstelenítőt? VAgy hogy volt ez?
2009. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem kellett érzéstelenítő, én is szkeptikus voltam sőt rettegtem, :) azért is halogattam hónapokon keresztül. És mindez a doki magánrendelőjében történt. Rákszűrés előzte meg 2 héttel. Azt mondja rengeteget csinál. De ő nem egy csodaorvos szerintem minden nőgyógyász ért hozzá.
2009. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólótól kérdezném,hogy hol csinálták neked ezt a "műtétet"? Nekem is szükséges lenne minél hamarabb,de altatásban már csináltak 6 éve és úgy nem akarom újra.Mennyibe került?Köszi,ha irsz!
2009. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítsd be a privát mailt és mondom.
2009. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz beállitottam...Köszi előre is!
2009. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A szobatársamat 2 X műtötték méhszájsebbel.
2015. szept. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!