Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdek ebbe beleőrülni....

Kezdek ebbe beleőrülni. Viszketek, de nem mindig. Az orvos szerint nincs semmi bajom. Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? Néha már élni sincs kedvem. Tönkretesz ez az egész.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Viszketest sok minden kivalthat, de a TE soraidbol nem derul ki, hogy milyen ez a viszketes pl.

Lehet egy belso ok, de lehet egy eloskodo is stb.

Hogyan jelentkezik ez a viszketes?

2011. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A leírtakból nem sok minden derül ki, de ha a doki nem talált semmit, akkor én pszichés dologra tippelnék.
2011. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

áprilisban volt először gombám, azt kezelték

utána is sokat viszketett de ott már nem találtak gondot

de sok kúpot kaptam meg krémet is

2011. febr. 5. 22:15
 4/14 anonim ***** válasza:
a gyógyszerek is okozhatnak irritációt amúgy... próbálj meg gynoflor-t feliratni... hűtőben kell tartani, tejsavbaktériumokat tartalmaz, segít visszaállítani a hüvelyflórát.
2011. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha huvelygombarol van szo, akkor ulofurdo segiteni fog, cickafark-kamilla-csalan keverekbol keszitsd el es ezt vegezd el 1 hetig, tehat mindennap.

Ezekbol a gy.novenyekbol lehet belsoleg is fogyasztani, mivel vertisztito hatasuk van. A kamilla nyugtatolag hat, de lehet meg kakukkfu is hatasos a viszketesre.

Ha stresszes az eleted, akkor fogyassz nyugtatoteakevereket, mivel ez is segithet.

2011. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de nincs gombám...
2011. febr. 6. 18:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóval kűzdök fél éve, csak nekem már két hónapja nem találnak semmit, nekem folyásom, és égő érzésem van annak ellenére, hogy aztmondják semmi baj,csak a hüvelyflórám borult fel. Kaptam rá egy egy hónapos krémes kezelést, és nem segít, már én is teljesen kivagyok, minden héten dokihoz járok és már vagy 60 kúpot felnyomtam, plusz a helyreállítók. És pénteken megyek újra, mert nem javul...szóval nekem is a tö.öm tele van már ezzel. Megértelek.
2011. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nekem meg sose adnak hüvelyflóra visszaállítót!:(lehet hogy az jót tenne?
2011. febr. 8. 20:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem sem adnak, volt hogy én könyörögtem ki, hogy írjon már vmit, de sokszor a gyógyszerésztől kérdeztem meg hogy melyiket használjam. Sajnos a dokik nagyrésze nem foglalkozik a beteggel, és a helyreállítással meg pláne. Bele sem gondolnak, hogy mennyit szenved egy nő emiatt, és ha nem kezelik normálisan (mint engem) akkor én fél éven keresztül min megyek át. És így sem érdekli őket hogy valamit is tegyenek.
2011. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy már csak "bemeséled" magadnak, hogy viszket, és azért? Ez tudom, hülyén hangzik, de velem is előfordult már. Többször volt már, hogy éreztem, hogy viszketek ott lent, és míg el nem jutottam az orvoshoz, minél jobban bemeséltem magamnak, hogy biztos valamit elkaptam, annál jobban viszketett.. de soha semmi bajom nem volt, aztán meg a viszketés is elmúlt.

Vagy másik példa: novemberben volt trombózisom, és elég rosszul voltam előtte. Azóta, akárhányszor már picit is rosszabbul vagyok, egyből arra gondolok, hogy biztos megint van valami, és addig idegesítem magam, míg rosszabbul nem leszek.


Sajnos ez egy rohadt körforgás, ami sosem ér véget, ha egyszer belekerültél :(


Egyébként a viszketés is függhet sok mindentől. Pl. hogy mi van rajtad. Én észrevettem, hogy ha olyan bugyi van rajtam, vagy farmert veszek fel, akkor pár óra múlva már van, hogy néha viszketek, mert nem "levegőzik" ott lent. Plusz ehhez jön, hogy járunk pisilni stb... és hiába töröljük ott meg magunkat (akár naponta 1-2x törlőkendővel, vagy pici vízzel), azért órák elteltével (főleg, amikor este ér haza az ember), már nem vagyunk olyan frissek.


De remélem, megoldódik hamar a problémád. Elhiszem, hogy nem lehet túl kellemes így élni, és teljesen felőrli az embert. Ráadásul mindenért nekünk kell könyörögni az orvosoknál is, mert ők tojnak az emberre :(

2011. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!