Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tulsagosan nagy a huvelyi...

Tulsagosan nagy a huvelyi valadek termelesem. Fuggetlenul attol, hogy epp nemileg izgatott vagyok-e. Elegge nehezen viselem, plane partnerkapcsolat folyaman. Ha valakinek hasonlo gondja van, mit tett ellene?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 22:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
valasz a harom tampont hordo illetonek,aki vette a faradtsagot, hogy kritizaljon,amiert a kerdesemet kiforgato valaszokat nem ertekeltem nagyra.Vagyis: semmifele fajdalomrol nem irtam.Soha nem is gondoltam arra, hogy emiatt betetet, tampont hasznaljak.Felnott vagyok, ami kovetelmeny is ezen oldalaknal, nyilvan eloszor orvoshoz fordultam vele. A joindulat nagyon klassz!Szerintem elore vedd ki a sajtot a fridzsiderbol, ugy finomabb.Te is hasonlo jo valaszt irtal.Kimeld inkabb magad.udvozlet
2009. febr. 12. 11:36
 12/14 anonim ***** válasza:
A bö folyas lehet a PH ertek megvaltozasa miatt van ez nem jar kulönösebb kellemetlen szaggal,egyebkent a normalis ha aludtej jellegu es olyasmi szagu enyhen savanykas mivel savasnak kell lennie a bakteriumok megölese miatt,a tulsagosan sok ,is relativ kerdes, lactobacilusos kura segit,es szuk farmer meg muszalas tanga nem a legjobb viselet.
2009. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Erre nincs is mit mondanom, minden bizonnyal eddig te vagy a legbunkóbb személy, akinek a kérdésére válaszoltam.

Sajnálom.

Biztos, hogy van BAJOD, de nem csak alul, hanem a fejeddel is...

2009. febr. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát én egész nap nyalnám belőled
2016. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!