Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta tartó folyástól...

Évek óta tartó folyástól lassan megőrülök, amiket felírnak a dokik csak kis ideig hatásosak, szemölcsöm is van, sajnos az sztk-kban nem vizsgálnak ki rendesen, mit tegyek, hova forduljak? A magánklinikák drágák.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az sztk nem jó, a magán meg drága? Hova menj? Hát figyelj más meg nincsen.
2011. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát muszáj a kettő közül választanod, mert más lehetőség nincs!
2011. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez a folyás dolog nem igazán fog megváltozni! Én már 3 éve szenvedek vele és már vagy 100 dokinál voltam magánrendelésen is írt valamit amitől egy picit jobb lett utána semmi szóval olyan sokat ne várj tőle! Eszt meg kell szokni én már hozzászoktam!
2011. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom gombától van fehér folyásod, ugye?


"Ez az a probléma, amelyet soha nem fog megoldani a Canesten kúp és a kenőcs, hanem közel fél éves odafigyelést és életmódváltást igényel."-ezt egy cikkből másoltam be.


Ezen az oldalon leírják, hogy hogy lehet megszüntetni a gombát...ne higyj az utolsónak....lehet ellene tenni, de ehhez nagy önuralom kell!


itt a cikk:

[link]

2011. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is fél éve szenvedek ettől, csak nekem gombával, majd különféle fertőzéssel folytatódott, de aztmondják már 2 hónapja nem találnak, nem látnak semmit. Nem tudják mitől. De emellett, a hüvelybemenetem piros, és a szex is fáj, szóval nem tudom mit lehetne tenni, mi már fél éve nem voltunk együtt a párommal amióta ez tart, és már nagyon kész vagyok, mert nincs olyan nap, hogy ne folyjon valami.
2011. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, valamit muszáj lesz tenni mert ez így nem állapot..ezt nem lehet megszokni, borzalmas ezzel együtt élni.sok embertől hallottam h nem tudnak kigyógyulni belőle, de valami megoldás csak van.....
2011. febr. 13. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!