Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha mindenhol...

Mit tegyek ha mindenhol szőrös vagyok?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el a nőgyógyásznak hogy adjon valami gyógyszert ami csökkenthetné?Nem ciki?Van valami gyógyszer a mi rá jó lenne,ami csökkenti.Amúgy 3éve van kapcsolatom,a párom nem szokott megjegyzéseket tenni.
2009. febr. 10. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan mond el neki, nem ciki

de mivel hormonális probléma , egy endokrinológust is felkereshetsz ( ő hormonokkal foglalkozik)

2009. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen alapon nem mondod el a dokinak, akkor élj vele :) szerintem ez ciki...nem az, h elmondod a dokinak
2009. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak elkeseríteni,de az orvosok nem nagyon tudnak mit tenni!

Én is tiszta szőr vagyok mindenhol(25éves csaj),állandóan irtanom kell,hogy nőnek látszódjak. :-)

Nekem nem tudott semmilyen orvos segíteni,mindegy mit csinált vagy mit írt fel.

Van egy másodunokahúgom,aki szintén szőrös,vele meg jól kitoltak,mert a sok hormontartalmú gyógyszer miatt rettenetesen kövér lett és sajnos gyermeke sem lehet.

Ha véletlenül találsz valami megoldást,mert sosem lehet tudni,megírnád nekem is légyszi?Köszi!

2009. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2hét múlva mennem kell vissza,s visszajelzek hogy mit ajánlott nekem
2009. febr. 10. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi! :-)
2009. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vegtelen szörtelenites az egyetlen megoldas a ször ellen mindenfele hormon kezeles csak kiserletezes,es nem egeszseges amugy normalis szervezetnek,altalaban genetikai jellegu,tehat örökölhetted valamelyik agrol,a fogamzasgatlo is szörösse tehet.
2009. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!