Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom kinyomni az...

Miért nem tudom kinyomni az orromból a miteszereket? Próbáltam már gőzzel, kamillával, tapasszal, nem tudom. Csak pár darabot, akkor is ha kijön, luk marad a helyén.

Figyelt kérdés
Gondoltam be van tokosodva, ezért tűvel szúrtam meg, de akkor sem jött ki könnyebben. Van valami hatásos trükk erre?Kozmetikushoz nem szeretnék menni,nem viselem el,ha másnyomkod.:)
2011. febr. 9. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
gyűrű:) gőzölés után végighúzod az orrodon, és kijönnek
2011. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?A karikagyűrűt huzzam végig az orromon?Hogyan?=O
2011. febr. 9. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
igen egy gyűrűt, kicsit rányomva. így nem tudom leírni.:P
2011. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért próbáld meg.Fektessem rá az orromra s úgy húzzam végig,vagy függőlegesen húzzam.???LéccccccccccciiiiiiiXD
2011. febr. 9. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:

nem kell az egész gyűrűt az orrodra fektetni. Ha van valamilyen vékonykább gyűrűd azzal csináld inkább.

Szóval, két ujjaddal, vagy két oldalt megfogd a gyűrűt, megdöntöd (kicsit magad felé) és végig húzod kicsit rányomva ott, ahol van miteszer.

Ugye az orrodon nem tudod úgy befogni a bőrt, mint máshol, én ezért csinálom gyűrűvel, és még csak sebet sem tudsz magadnak okozni, csak jó piros lesz az orrod:P

remélem valamennyire érthetően írtam le

2011. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Öööööö,akkor a gyűrű az egyik ujjamat helyettesíti?A másik ujjamal próbáljam meg nyomni?
2011. febr. 9. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
nem nem helyettesíti az ujjadat. a gyűrű szélét végighúzod az orrodon
2011. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mennyit szoktál gőzőlni?Ez tök jó,holnap kipróbálom köszi a türelmet!!!!
2011. febr. 9. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit.:)

attól függ, ha ki van száradva az arcom, akkor egy bő fél órát-háromnegyed órát. Ha nincs, akkor elég 20-25perc is

2011. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!