Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr be állandóan a szívem?

Miért szúr be állandóan a szívem?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok!Dohányzom kávét már nem iszok csak nagyon ritkán,de akkor is 3 in 1-bent.Arra lennék kíváncsi miért szúr be már 3 napja minden nap a szívem?
2011. febr. 10. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen vizsgáltasd meg magad, de azért leírom azt hogy velem mi volt. Stresszes időszak, szívszúrást éreztem naponta többször, ettől még stresszesebb lettem, és volt hogy folyamatosan szúrkált. Nagyon megijedtem, utánanéztem a neten, és találtam egy cikket, melyben a szívdoki azt írta hogy a szívszúrás nem a szív betegsége. Ettől kicsit lenyugodtam. Gondoltam hogy talán nincs nagy baj, mert ezt megelőzően alaposan megvizsgálták a szívemet kórházban, és rendben találták. Aztán elkezdtem keresgélni itt a gyakori kérdéseken, és találtam egy választ amiben valakinek a dokija a magne b6-ot javasolta. Kipróbáltam, és azóta (kb 2 év) folyamatosan szedem, és semmi bajom. Izomlazító, nyugtató hatású és tökéletesen megoldotta a problémámat. Napi egy szemet szedek, 250 mg-osat. Javasoltam már itt másnak is szívszúrásra, (persze hozzátéve azért hogy dokival nézesse meg magát) és az illető kommentben jelezte hogy gyakorlatilag problémamentes mióta szedi a magnéziumot. Fontos hogy b6 vitamin is legyen benne, mert az segíti a felszívódást.

Tanár barátom is mesélt hasonló problémáról, hogy stresszes időszakban ő is ilyet érez.

Remélem segítettem!

Minden jót!

Üdv.

2011. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet magas koleszterintől is.
2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is mostanában sokat idegeskedem ezért sem lepődök meg annyira,de azért kicsit nyugtalanít a dolog.Köszi a segítséget.Én is kipróbálom azt a gyógyszert.
2011. febr. 10. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok. Próbáld csak ki, bár én nem nevezném gyógyszernek a Magne b6-ot (lehet hogy tévedek), inkább csak ásványi anyagnak, vitaminnak. Legutóbb a helyi CBA-ban vettem. Még ott is kapni...:)

Szóval bajod nem lesz tőle, az tuti!

De azért a dokit ne kerüld el..:)

Szerintem az elején nagyobb dózisban szedd, 250mg/nap (a dobozon javasolták ezt a mennyiséget, és nekem is ez vált be), de pl a CBA-ban kapott tabletta csak 75mg-os, abból érdemesebb többet is bevenni. Gyakorlatilag az első tabletta után, nekem megszűntek a panaszaim.

Hajrá!

2011. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!