Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, hogy amióta fog. Gátlót...

Baj, hogy amióta fog. Gátlót szedek, nagyon keveset menstruálok?

Figyelt kérdés
Január 15-én volt egy éve, h elkezdtem szedni Cypromix fog. gátlót, azóta mindig egyre kevesebb jön, de az utóbbi 3 hónapban szinte semmi... 1-2 napig jön pár csepp, de nem erős. Nem vagyok terhes, ezt tudom. Soha nem voltak görcseim menstruálás idején, de most sincs, pedig lehet h ez lenne egészséges, nem?
2011. febr. 14. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem menj vissza az orvoshoz. Egyébként sem kellene ezt a típusú gyógyszert egy évnél tovább szedni.

2011. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nigra válasza:
A Cypromixet csak akkor írják fel, ha súlyosan pattanásos vagy, pikkelyes, és egyéb antibiotikum nem hatott. A ciproteronacetát az andorgének (férfi hormonok) hatását védi ki, indokolatlan adása bajt okozhat, csak ezért kérdezem, hogy ezért írták-e fel. :) Kizárólag fogamzásgátlási célra nem írják mert nagyon felborítHATJA a hormonokat ha indokolatlanul szedik. Ha hormonproblémák miatt célzottan írta fel az orvos akkor vissza kell menni mindenképp. :) jobbulást kívánok! :)
2011. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Amikor felírta, tényleg elég pattanásos voltam, de azóta is van még pár pattanás... nem tom mit fognak szólni, 1 hónap múlva megyek...:)
2011. febr. 15. 10:48
 4/5 Nigra válasza:
;)
2011. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ugy hallottam hogy a fogamzásgátló szedésekor minnél több idő telik el, annál jobban csökken az ideje a vérzésnek. Én másfél éve szedek ilyen gyógyszert, de nekem egyáltalán nem változtatta meg a menstruációs ciklusaimat. Ugyanannyi napot vérzek, görcsökkel együtt. Sztem valamien szempontból örülj neki, h nem szenvedsz :D Másik szempontból azért vizsgáltasd ki magad, mert tényleg lehet hogy ez már nem természetes.
2011. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!