Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hatásos házi praktika...

Létezik hatásos házi praktika felfázásra?

Figyelt kérdés

Rengetegszer megtörtént már velem, h felfáztam, elég erősen, pedig mindent megteszek azért, h ez ne forduljon elő többet. Nem szokott kilógni a derekam, nem ülök le a földre, ill. hideg dolgokra, padra... stb.

Tudom, h a leghelyesebb orvoshoz fordulni, de hátha van valami praktika, ami enyhíti a fájdalmat, amitől jobb lesz. Esetleg kamilla? Kérlek aki tud, segítsen! S.O.S!!! Előre is köszönöm. 21/L


2011. febr. 15. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Dr. Teiss körömvirág cseppet szoktam teával inni, azóta nem fáztam fel, pedig előtte volt hogy még nyáron is sikerült (de hogy hogyan, az rejtély :D)
2011. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ki szoktam telepedni a fürdőszobába,törölközőt forró vizbe és azt a derekamra teszem,igy kevésbé fáj a vesém(de az a forróvizes palack is jó,csak nem találom)


nyirfalevél tea (gyógyszertárban kapható),párszáz forint,ebből minél több,tisztit


plussz jómeleg takaró alatt szenvedés 2-3 napig

2011. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
svédcseppel is kenegetheti valaki a derekad környékét,még nekem az is szokta enyhiteni
2011. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kim88 válasza:
én nem vettem komolyan, vény nélkül kapható szutykokat szedtem,végül majdnem 1 heti szenvedés után a dokinál kötöttem ki. :S
2011. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyhe felfázáshoz használhatsz ilyeneket, de ha súlyosabb a dolog, mindenképp fordulj orvoshoz, mert akár meddőséget is okozhat.
2011. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én ha fel vagyok fázva a gentos nevű homeopátiás bogyót szedem, de van belőle csepp is. nekem mindig segít.

F

2011. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is gyakori felfazos voltam. Urologushoz kb havi 1x jartam, kaptam az antibiotikumokat, aztan az szepen lemarta a hugycsovemrol a hamreteget... Elore szolok,hogy nem vagyok orvos, csak egy "beteg", de mivel millioszor voltam felfazva csak a tapasztalatomat irom le. Szerintem alapvetoen 2 fele felfazas van: 1: mikor valoban a hidegtol alakul ki holyaghurut 2. mikor bakterialis fertozes miatt alakul ki (tunetek megegyeznek, legalabbis nalam) En ugy tudtam megkulonboztetni a 2-t, hogy 1. tipusnal sos ulofurdo (kadba engedek olyan meleg vizet, ami forro ugyan,de elviselheto, ebbe 1kg sot feloldok 10-15 perc uldogeles utan megszunik a problema (utana meg be lehet bujni az agyba, jol betakarozni es varni az enyhulest) 1 hasznalat utan megszuntetei a panaszokat. Ha a tunetek enyhultek, de nem multak el, akkor elmentem orvoshoz. Aztan mikor mar 100. alkalommal menetm vissza ugyanahoz a dokihoz, neki is kezdett feltunni, hogy nem normalis,hogy ilyen sokszor van holyaghurutom, ugyh csinalt egy tenyesztest, es kiderult,hogy e. coli baci kerult a holyagba, ez ott megtelepedet es vigan szaporodott. Kaptam megint antibiotikumot... sokszor, aztan veletlenul ratalaltam a d-mannoz nevu keszitmenyre, ami erre a bacira jo, csak ez nem gyogyszer. Nezz utana a neten. Draganak tunik,de en 1 dobozzal vettem 2 eve, akkor kikuraltam magam azota a szekrenyben van a tobbi. De ehhez tudni kell, hogy e. coli-d van-e, mert ez csak arra jo, de arra nagyon! Ami meg fontos: szex utan mindig(!) azonnal menj el pisilni, mert egy csomo baci bejuthat a hugycsobe. Hat reszemrol ennyi. Remelem azota mar jobban vagy es nem valt rendszeres vendegge alad ez a problema. 26/L
2012. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!