Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok, hogy fog...

Ha szűz vagyok, hogy fog megvizsgálni a nőgyógyász? Akkor is fog kacsát használni? Mikre számíthatok, ha legfőképp külső panaszaim vannak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül megvizsgál.

Ha külső panaszaid vannak, akkor is lehet, hogy betekint a hüvelybe. Pl.:ha viszket az ajak, akkor az lehet gombától, vagyis megvizsgál belül is.

Nem vészes, fájni nem fog, csak kellemetlen. Próbáld magad ellazítani, amennyire tudod.


Üdv!

2011. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fog kacsát dugni. Csak vesz egy kis vattás pálcán kenetet és azt vizsgálják ki a laborban. Legalábbis annak idején nekem így csinálták. egyszer se dugtak be semmit.
2011. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha elég nagy a rés, használhat szűz kacsát. Van olyan.

Amúgy ha elég nagy a rés/olyan az orvos hüvelyen, ha nem akkor végbélen át vizsgál meg.

Engem is próbáltak hüvelyen át, és a 12. orvos jött rá, hogy 1-2mm-re nyílt ki a szűzhártya. Nyáron műtöttek, hogy nagyobb legyen a rés. Októberben volt panaszom, nekem is külső, és kaptam kacsát. Asszem a 2. vagy a 3. fért be.

2011. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp megvizsgál,hiszen tudnia kell mi a helyzet.Viszont én úgy emlékszem,hogy nálam műszert nem használtak,mondjuk nekem nem volt panaszom(tablettáért mentem),csak "megnyomkodott".
2011. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van valami tippetek, hogy hogyan lazítsam el magamat vizsgálat előtt?
2011. febr. 16. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan orvos, aki szűz lányokat fenéken keresztül vizsgál, de van aki puncin keresztül.
2011. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én szintén szűz vagyok és engem a fenekemen keresztül vizsgált meg az orvos.Semmi különös, csak bekrémezi az ujját és bedugja, utána megnyomja kicsit a hasad.Hamar kész de kicsit kellemetlen.

17/L

2011. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne stresszelj be előre azon, hogy mi lesz a vizsgálaton. Nekem megmondta a doktornő, hogy ha figyelek rá és azt teszem, amit utasít, akkor nem fogok érezni semmit. Rengetek síkosítót használ és nálam még csak kacsát sem vett elő, pedig már nem vagyok szűz. Igaza is lett, semmi különleges nincs ebben a dologban. Ez a külső panasz mit jelent, ha nem titok? :)
2011. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kisebb-nagyobb foltok vannak a nagyajkak mellett meg az egész nemiszerv körül, de tegnap voltunk és tényleg nem volt semmi:) Nagyon sokan voltak, és az emberek 3/4 részén lehetett látni, hogy tiszta stressz én meg mosolyogva mentem be meg ki :) Nem a fenekemnél vizsgált meg, azt se mondta, hogy mikor mit fog csinálni így kicsit váratlanul értek a dolgok de egyáltalán nem volt fájdalmas :) Köszi a válaszokat!
2011. febr. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!