Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjön a menzeszem ha ezeket...

Megjön a menzeszem ha ezeket érzem?

Figyelt kérdés
Jövő hét szerda-csütörtök felé várom a menzeszemet. Ma reggel arra ébredtem, hogy alig tudtam levenni a gyűrűmet az ujjamról. Meg van duzzadva a méhem (én így érzem..) s érzékeny a mellem, VIZES FOLYÁSOM VAN . ezek lehetnek ugye menzitünetek? terhes nem vagyok, nem voltam még fiúval.
2009. febr. 14. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,de szerintem azóta meg is jött,ugye?
2009. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia. sajnos nem, 37. napon vagyok (eddig mindig 30-34 közt megjött).
2009. febr. 23. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj,adj még időt magadnak:
2009. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! tegnap megjött este... 36.napra és úgy jött meg, hogy alig bírtam elmenni a wc-ig, majdnem elájultam :( a hőm lement, s 35.5 egyfoytában. remélem nincs nagy bajom a menzi miatt. köszi a bíztatást :)
2009. febr. 24. 10:07
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi...37.napra jött meg. Neked volt már ilyen?
2009. febr. 24. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen,nem egyszer.Volt hogy 2 hetet is késett,kicsit összejöttek a dolgok,és sokat idegeskedtem,a végén már terhesnek is éreztem magam,már ott tartottam hogy irány teszt,aztán pont megjött.

Ez előfordul,ne aggódj,biztos hogy nincs bajod. A rosszullétet ilyenkor a hormonok okozzák,van egy tea,cickafark,én sokat szoktam inni,ilyenkor nagyon jó,csökkenti a görcsöket,és ha rendszeresen issza az ember, akkor segít a menstruációs ciklusban,nem engedi annyira felborulni.Amúgy ártalmatlan tea,ha gondolod próbáld ki,rosszat nem teszel vele.

2009. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen, 3 napja iszom a cickafarkteát, anyuék is ezt ajánlották :) ismered a barátcserjét ? az milyen?mire jó? puszi! ui: annyira görcsölök egész nap, hogy kúszok-mászok meg sajnos rókázni tudnék :( ááá :) de nagyon örülök, hogy végre megjött.
2009. febr. 24. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátcserjét nem ismerem sajnos.

Ha nagyon elviselhetetln a görcs,és van anyudnak kérj tőle No-spa-Algopirint ,1--1 tabl.ha szükséges sokat segít.Kitartás!

2009. febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! algoflex m-et szedek már kb 3 éve... az megfelelő számomra, de most bepótolja a menzim s úgy görcsölök,mint régen. ma, a 3. napon már jobb. köszi a segítséget, szép estét Neked.
2009. febr. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!