Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket a nemiszervem....

Nagyon viszket a nemiszervem. és már fáj. Ha veszek rá canestent elmulassza valószínű fertőzést kaptam el. Mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Menj orvoshoz.
2011. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Persze most sokan azt fogják írni, hogy menj nődokihoz, de én amikor így jártam, vettem rá Canesten kenőcsöt, 3x rákentem, és elmúlt minden! Már az első használat után jelentős javulást tapasztaltam. Ez tavaly volt, azóta sincs semmi bajom. Jobbulást!
2011. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ne játssz doktorosdit, ha már elmúltál 6 éves.

A Canesten krém csak gombás fertőzésre jó. Nem írod, hogy fiú vagy lány nemű egyed vagy-é, de szólok, hogy ha leánynemű, akkor eszedbe ne jusson belekenni vele!

Ha vírus, baktérium, ezek keveréke, vagy valami kevésbé általános gombakolónia telepedett meg, akkor meg irány a doki, és még ő se ránézésre mondja meg a frankót, hanem tenyészetből, mintavétel után.


Mondjuk attól függ, hogy akarod-e még használni valamire a nemiszerved, a pisilésen kívül.

Ha nem, akkor jó lesz a Canesten is!

2011. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem tudod mi okozza, honnan tudod mi jó rá? Menj orvoshoz és ő megmondja mit használj.
2011. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Menj el orvoshoz. Nem tudhatod, hogy pontosan mit kaptál el. Semmi értelme, hogy erős kenőcsökkel agyonkezeld magad, mert lehet, hogy egészen más orvosság kell rá, vagy gyógyszer.
2011. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az a legegyszerübb ha orvoshoz fordulsz.Ir az orvos rá való kenőcsöt.
2011. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!