Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában nem érzem túl jól...

Mostanában nem érzem túl jól magam, nemrég észrevettem hogy remeg a lábam és a kezem, bizonytalanul tudok menni mert úgy érzem nem bírom megtartani magam. Elég ha csak vérvételre megyek?

Figyelt kérdés

Szédülni is szoktam, néha csak úgy de általában ahányszor felkelek ülő helyzetből, elszédülök, van mikor elvesztem az egyensúlyom (nem esek el csak megingok). Nagyjából ezek vannak az utóbbi hetekben-hónapokban. Ha vérvételre megyek ott kiderül mi bajom?

(Máshova nem szívesen megyek, bármiféle kivizsgálásra, nem vagyok kíváncsi a miértekre meg hogy hülye vagyok ezért, meg ilyen meg olyan bajom lehet. Egy régebbi eset miatt megundorodtam az orvosoktól, kórházaktól, azután ahányszor voltam orvosnál mielőtt végeztek volna bármivel idegesen leléptem.)

18/l


2011. febr. 26. 22:17
 1/3 anonim válasza:
Centrum multivitamin.
2011. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A vérvétel sok mindent kimutat ,hiányállapotokat is.Milyen a vérnyomásod? alacsony RR-nél lehetnek ezek a tünetek.Kiszáradás is okozhatja,min.másfél litert meg kell inni naponta.
2011. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt okozhatja a nyaki csigolyák meszesedése (fiatal korban is). Reumatológussal kellene ezt megvizsgáltatnod!
2011. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!