Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet fehér darabos...

Mitől lehet fehér darabos folyásom?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket. Gombás ferőzésem van azt tudom, mindig canesten kombit használok rá. és rendbe hoz, de következő hónapban újra kijön. És fogalmam sincs mitől lehet. Már a wc-re sem ülök rá csak feléguggolok, nehogy abból csapódjon fel valami, nem nyúlok magamhoz piskos kézzel, zuhanyzok(minden nap), tehát a kádból sem lehet. Barátomtól sem kaphattam el. szóval egyáltalán nem tudom mi okozhatja.. de már nagyon kellemetlen!
2009. febr. 16. 18:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Az a baj, hogyha hajlamos vagy rá, akkor mindig ki fog jönni. Én is szenvedek töle rendesen. Amugy honnan tudod, hogy nem a párodtol kapod el? A pasikon nem mindig jön ki látványosan.
2009. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nőgyógyászhoz, mert ha a Canesten kombi nem segít, akkor ki tudja mi bajod lehet.

Egyébként ha gombád van, akkor a Canesten krémmel a párodnak is kennie kell magát, mert bár ő nem fertőződhet meg, de hordozó lehet és ha nem kezeli magát, akkor bizony hiába gyógyulsz meg a hüvelytablettától, amint érintkeztek ő megint "rádragasztja" a bajt.

Nekem pl. az orvos szerint az intim mosakodógél okozta a gombát, azóta nem használok ilyesmit. Viszont a törölközőmet gyakran cserélem (max. kéthetente).

Jobbulást! :)

2009. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Intim mosakodó gélt én is használok mostanában, lehet ez miatt van nekem is, abbahagyom és meglátom van-e eredmény. Igazad van első válaszoló, mától a páromat is kezeljük és nem lesz szex egy darabig. Azért gondoltam, hogy nem tőle kaptam el, mert neki piros pöttyök szoktak ilyenkor kijönni. Nagyon remélem segíteni fog a Canesten! Köszönöm a segítségeteket!
2009. febr. 17. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!