Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A változókor kihozhat-e...

A változókor kihozhat-e depressziót, pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
56 éves vagyok gyógyszereket kaptam. Lehet ezen úrrá lenni?
2011. márc. 2. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen!A hormonváltozás több olyan tüneteggyüttest kitud hozni, amire nem is gondolnánk. Mindenesetre szedjed a gyógyszereket és az átsegít a problémákon. Minden jót neked.
2011. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem igen,mert például valaki elfogadja az idő múlását magát látván a tükörben, míg más ezt letargikusan észleli és már reggel rosszul kezdődik úgy mond a napja. Ez persze csak egy mindennapi példa,de összegződik addig míg az ember alulértékeli magát és rátör az önsajnálat meg a feleslegesség érzése...ez egy spirál ami csak lefelé visz ha nem veszel időbe igénybe minden segítséget.A depresszió sok esetben összefonódik a pánik betegséggel de mint az én példám is mutatja lehet vele élni és kell is.
2011. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan szerepet játszik benne,nem is muszály,hogy úgy gondolkozz magadról mint az elöttem lévö hozzaszóló irta.Egyszerüen a felborult hormonháztartás szerepet játszik benne.Valóban jöhetnek egymás után depreszio,pánik idöszakok,testi tünetek,fájddalmak.Megfeszülnek az izmok a gerincen a nyakon,tudod még nem értem el egy bizonyos korhatárt nekem is hihetetlennek tünt.Megjegyzem sosem foglalkoztaott az idö múlása mint a szépség elmúlása,mégis./48 vagyok/Próbáld meg a gyógyszert,lehet sikerül kimásznod belöle,ha eltalálták a gyógyszereid.Hormonp´tlót nem szedsz,mert állitólag az is segít bár akik szedik azt mondják a hormonoknak kés♫8bb sok a mellékhatásuk.Idáig még nem szedtem soha de ki tudja hogyan lesz tovább mert a tünetek mindig kellemetlenebbek.
2011. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszolóval feltudnám venni a kapcsolatot?

Azzal a hölggyel aki 48 éves.

köszönettel Éva

2011. márc. 8. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!