Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hullik a hajam! Főleg...

Nagyon hullik a hajam! Főleg hajmosásnál, de egyébként is. Használna rá a revalid kapszula? Vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Revalidot,annak idején,mikor én használtam,nekem jó volt.Lehet,hogy neked azért hullik,mert valamiféle vitamin hiányod van,de ezt vérvétellel könnyen meg lehet állapítani,meg hát azért egy általános vérkép nem árt.

Én sampont használtam,csak annyi bibim volt vele,hogy kiszárította a fejbőrömet,koszmós lett tőle a fejem,ezért abba kellett hagyjam.De amúgy szerintem jó.

2011. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Vichy Dercos "feltöltő szérumot" használok, elég drága,de nekem 6 hónapig elég volt, heti 1-2 használat mellett és abbamaradt a hajhullásom. De a revalidról is jókat hallottam.
2011. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!