Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Duphastol mire jó? Pár hete...

A Duphastol mire jó? Pár hete folyamatosan vérzek és elmentem nőgyógyászhoz ezt írt fel a megvastagodott nyálkahártyámra. Sok helyen olvastam, hogy ezt pont azért adják hogy rendesen megvastagodjon.

Figyelt kérdés
Elolvastam a betegtájékoztatót, de nem sokat értek belőle. A nődoki 10szemes kúrát írt fel, ha vége utána a 3. napon kell hogy a rendes mensi megjöjjön. Viszont nem értettem, hogy akkor most ebben a 10 napban elmulasztja a gondokat és utána erős vérzésem lesz vagy pedig ebben a 10 napban lesz erős vérzésem.
2011. márc. 4. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ritkán előfordul erős vérzés az első napokban, ez van a tájékoztatóban is. A kezelés 10 nap, tehát kb. a 13. napon fog megjönni.
2011. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ezt a gyógyszert terhességem elején kaptam a nyálkahártya megerősítésére, a biztosabb megtapadás elősegítésére. Szóval személyes véleményem szerint, fura hogy te pont az ellenkezőjére kaptad, bár én vérezgettem, a korai terhességem alatt, és akkor megduplázta a dózist. Szóval a vérzést lehet, hogy megszünteti. Bízz az orvosban, kicsit zavaros lehet a válaszom, de remélem segíthettem.
2011. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A 2. hozzászólónak

Én is pont ezért vagyok bizonytalan, hogy mások pont azért kapták, hogy megvastagodjon én meg azért hogy végre leváljon. Szóval nem értem. Megpróbálok bízni, mégis csak ő az orvos, de félek egy kicsit :S

2011. márc. 5. 10:50
 4/5 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok. Mivel ennél több tapasztalatom nekem sincs, mint amit már leírtam, annyit tudtam tenni, hogy beírtam a google-be, hogy 'duphaston menstruáció' és találtam egy két fórum-hozzászólást, más is kapta hasonló problémára mit amire te, szóval nyugi, mint ahogy írták többféle betegségre is írják, a hatóanyagai a Te problémádra is jók, szóval szerintem ne idegeskedj.
2011. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :):):)
2011. márc. 5. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!