Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok, még nem jött meg,...

14 vagyok, még nem jött meg, de lehet, hogy meg fog? Kb. hét hete volt pár csepp vér és ma reggel is volt pár csepp és ezelőtt még soha nem jött meg. Ja és azóta barnás színű a folyásom. Nemsokára megfog jönni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek.
2009. febr. 18. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
a "nemsokára megfog jönni" az kérdeés volt. bocsi
2009. febr. 18. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű.Bár nekem 10 évesen volt pár csepp vér és barnás színű folyás. MAjd 11 éves koromra jött meg.ÍGy elég valószínű hogy megfog jönni de nem biztos.Minden esetre vigyél magaddal betétet.
2009. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akárhova mész vigyél magaddal betétet.baromi eyszerű használni:Dvalószínüleg igen meg fog jönni.!
2009. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne ijedj meg, igen valószinű hogy megfog jönni rendszeresebben is, ez már az elő jele. Én 12 éves voltam mikor előszőr megjött az első 3 hónapban inkább csak barnázás volt.Szerintem készülj fel és vegyél betétet, és legyen mindig nálad min. egy-két darab, mert nem tudhatod mikor és milyen helyzetben lesz megint.
2009. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha most még nem is jön meg, vagyis nem lesz rendszeres, van még időd rá, 16éves korig. Ha azután sem menstruálsz menj el nőgyógyászhoz.
2009. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. febr. 18. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!