Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz szőrösen vagy...

Nőgyógyászhoz szőrösen vagy anélkül? Mi most a ciki?

Figyelt kérdés
Régebben csak rövidebbre vágtam a szőrzetemet. Mióta megszületett a 2. gyermekem, s le voltam borotválva, azóta borotválom, s valahogy ez megmaradt. Szeretjük :) Lassan esedékes lesz citológiára mennem, csak nem tudom, hogy legyen e \'frizura\', vagy nem. Szerinetek mi most a gáz?
2009. febr. 18. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a jo ha kb 1 cm es.

mert nem hiszi azt h miatta szedted le...meg azt se h dzsungel van mindig

2009. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nőgyógyász pont letojja a dolgot :)

Én voltam már nála frissen csupaszítva, meg kicsit borostásan meg csupaszítás előtt is...

Ahogy kijön a lépés. Ja mert terhesgondozásra járok, azért ülök folyton nála :)

Legyen olyan, ahogy te szívesen megmutatnád. De hülyén fogalmaztam :)

2009. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekszem mindig csupaszon menni, ha éppen pár napos a borosta, akkor az még belefér persze. Szerintem igy neki is egyszerűbb a helyzete a vizsgálat szempontjából.
2009. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig csupaszon megyek. Így szeretem és szerintem a dokinak is egyszerübb, ha nem kell a dzsungelen átverekednie magát.
2009. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem megyek pucin, hiszen úgy pisilni sem tudok, mert mellé csorog... Másnak nem??
2009. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Engem egyszer egy doki elég durván letolt érte, h le volt teljesen borotválva. Elég kínos volt a dolog.. Bár, azóta sem járok hozzá:D
2009. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Runcájsz ***** válasza:

Pedig talán jó lett volna nem a sértést kiérteni megfedő szavaiból, hanem az intelmet. Ilyesmiből - bár senkinek nem esne jól - nem szabad lelki ügyet csinálni ! Egyszerűen csak meg kell szívlelni a lényeget, és kész. . . Na, meg azért mert orvos, még helyére lehet és kell is teni, ha tapló ! Sőt, ha nem magánrendelésen történt (de nem valószínű, mert "fizetővendégnek" nem szólnak be), akkor van felettese is. Ha valaki hagyja magát, akkor az nem csak neki rossz, hanem az utána jövőknek is, mert az efféle suttyóságokat elkövetők felé a passzivitás azt üzeni, hogy: "igen, ezt velem és a sorstáraimmal meg lehet büntetlenül tenni, szóval, csak tessék-tessék !". . . . Na, nehogy már !


. . . . . A borotválásra meg visszatérve, a neten az orvosi oldalakon több helyen is, meg a szakkönyvekben is az áll, hogy a fanszőrzetnek védő funkciója van, és mint az egyik fórumtársunk egy hasonló témában már kifejtette: hangtompító hatással is bír. :-D . . . Persze ez utóbbit csak félkomolyan érdemes venni, de még ez sem hülyeség, különösen, ha az említett fórumtársunk által leírt "Kojac + kopaszbarack" felállás jön össze, azaz mind a férfi, mind a nő borotvált. (Állítólag tapsolás-szerű hangokat ad.) :-)

2011. jan. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!