Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen esetekben lehet érezni...

Milyen esetekben lehet érezni egy nő alhasán a szervek körvonalait? Egyáltalán mi az, amit érzek a hasam alatt? Mikor lehet azokat érezgetni?

Figyelt kérdés
Menzim a napokban esedékes, s arra figyeltem fel, h kb 2 hete puffadt az alhasam s ma érzek valamit odalent. a hasam alatt mintha valamelyik szervem lenne, nem tudom behatárolni melyik vagy mi ez a dolog/szerv. köszi!
2009. febr. 19. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A méh ha nem vagy terhes,nem érezhető,ill. doki tudja kitapogatni,ha vizsgál,telt hólyagot lehet érezni,próbáld ki,ha elmész pisilni is érzed.-e
2009. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez így van, de miért van az, ha nincs tele a hólyagom akkor is érzek vmit a hasam alján? olyna,mint a combom belseje...mintha vmi hullámos valamit éreznék? szűz vagyok, mi okozhatja még ezt? köszi!
2009. febr. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!