Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után volt valamilyen változás nálatok? Fogyás, hízás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre semmi ilyesmi :) Nem híztam és nem is fogytam (a tabletta szedése alatt 6 kilót szedtem fel, de az rám fért) :)Kicsit több pattanásom van, ennyi :)


6 évig szedtem Melianet.


25/N

2011. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 3 évig szedtem lindynette 20-t.A 3 év alatt évente 2 kilót szedtem fel. Most, hogy 1 éve nem szedem mert nincs tartós kapcsolatom így 5 kiló vissza le is ment.

Az orvosom azt mondta, hogy így is alacsony hormontartalmút kaptam szal ne hibáztassam a gyógyszert.

De én ettől függetlenül a fogamzásgátlónak tudom be a 6 kb pluszt.

2011. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mariann@ válasza:
én egyszer abba hagytam (milligest) az lett az eredménye hogy 4 hónapig nem jött meg és tele lettem pattanással.
2011. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Teherbe estem :)

Komolyra fordítva a szót, szeptemberben hagytam abba, és akkor éreztem meg, hogy nem tett jót. A szervezetem olyan szinten nekiállt méregteleníteni, hogy folyton zsíros volt tőle a bőröm, meg a hajam (napi hajmosás, napi többszöri arctisztítás kellett), kijöttek a pattanások is. Kb 2 hónap alatt visszaállt a normális szintre minden.

Hízás/fogyás nekem nem volt sose (7 évet szedtem, megszakításokkal) emiatt.

2011. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én Belarát szedtem nagyjából 1,5 évig. Azóta azt vettem észre, mintha kicsit több pattanásom lenne, illetve a menstruációm megint rendszertelen. (Kb. 3 havonta jön meg). Viszont ez előtte is így volt. Ezért kezdtem el szedni.

A legnagyobb változás pedig az, hogy nincsenek akkora hangulatingadozásaim, és nyugodtabb vagyok. Ja és még talán fogytam is.

Én már bánom, hogy elkezdtem szedni. Szerintem nem jók semmire ezek a tabletták. Inkább keresek valami más megoldást a pattanásokra és a menstruációs problémámra.

Talán összefügghet minden az életvitellel, táplálkozással, tisztálkodási szerek használatával is.


25/N

2012. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szokatlanul erős vérzések, amik a gyógyszer előtt sosem voltak, menstruáció kimaradások, pattanásos bőr, ami előtte sosem volt és a gyógyszertől feljött 25 kilóból 14 lement.
2012. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!