Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A candida-diéta során mennyi...

A candida-diéta során mennyi grapefruitot lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
A GYÜMÖLCS érdekelne, nem a csepp. Tudom, hogy a gyümölcsök általánosan tiltottak a szénhidrát tartalmuk miatt, ugyanis a candida szénhidráttal táplálkozik. Viszont olvastam, hogy a grapefruit az fogyasztható a diéta alatt. De milyen mennyiségben? Korlátlanul?
2011. márc. 9. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit korlátlanul enni. Pont azért vagy candidás, mert sok szénhidrátot ettél eddig, és ez nem használt a szervezeted egyensúlyi állapotának fenntartásában, ezért szaporodhatott el a candida. Grapefruitot is csak annyit egyél, hogy ne terheld meg vele a szervezeted, mondjuk 1 db gyümölcs egy alkalommal biztos hogy elég. Aztán törekedjél arra, hogy amíg vissza nem jutsz az egészséges állapotba, addig ne egyél fehér lisztből készült ételeket, cukros kajákat, beleértve a mézet, az édesítőszereket is! Fogyassz egy jó minőségű nagy dózisú multivitamin készitményt, és probiotikumot. Aztán várj türelmesen, kb. fél év mire javulni fognak a tüneteid, ha kitaróan csinálod a diétát, helyrejössz. És utána gondold meg mit eszel.
2011. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.A Hoxa portálján a Fórumon a Diéta és fitness-Ex-candidások tapasztalatai cimnél rengeteg hasznos hozzászolást találsz.Ott feletheted a kérdéseidet a Candida diétával kapcsolatban.Olyanok segitenek,akik már kigyogyultak a candidosisból.E-mailben is kuldenek át neked rengeteg anyagot a témáról.


Egyedul csinálod a diétát?Vagy szakember segitségével?

2011. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyedül csinálom

már semmi nem használt, úgyhogy muszáj volt elkezdenem

semmiképp nem adom fel, ebben látom az egyedüli reményt.

már arra sem emlékszem, milyen volt egészségesnek lenni.. nem tudom hogy valaha vissza fogom-e nyerni az egészségem

2011. márc. 16. 21:22
 4/4 anonim válasza:
én napi 2 grapefruitot eszek meg és napi 3x10csepp grapefruit mag-kivonatot oldok fel egy kicsi vízbe :)
2012. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!