Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja esténként mikor...

Pár napja esténként mikor megfürdök alaposan megmosakszom oda lent is, és mire reggelre felkelek, az egész nemi szervem tele van "túródarabkákkal". Mitől van ez? Talán gomba?

Figyelt kérdés
Nem viszket és nem is ég a nemi szervem. Valamint a csiklóm felett az a rész ahol semmi nincs csak bőr, ott van egy kis bőrfelület, és ha hozzáérek kicsit ég. Borotválom rendszeresen,lehet a borotva sértette meg. Valamint amikor tornagyakorlatokat végzek és guggolok akkor a hüvelyemből sűrű fehér folyás folyt ki,ezt most vettem észre másodszor. Tudom h természetes hogy minden nőnek van egy kis folyása...de nekem ez már sok.Mitől van ez?
2009. febr. 20. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha túrószerű folyásod van, akkor valószínűleg valamilyen hüvelyi fertőzésed van, szerintem gomba. Menj el nőgyógyászhoz, majd ír fel valamilyen hüvelykúpot.
2009. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nőgyógyászhoz, lehet gomba vagy bármilyen más fertőzés. Ha nem mész el rosszabbodhat.

Menj el és mondd el neki a panaszaidat nyugodtan.

Ad rá gyógyszereket, és meg van oldva a probléma.

2009. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!