Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsökre erős...

Menstruációs görcsökre erős gyógyszer?

Figyelt kérdés
Algoflex M, Nospa sajnos nem használ.
2011. márc. 12. 11:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%

Én Apranaxot használok (: két fajtája van, az egyik ilyen világoskék színű 275 mg-os tabletta, a másik 500 mg, sötétkék színű és sokkal erősebb : DDDD De valahol csak vénnyel adják ki :S Nekem házidoki írta fel, és elég erősek, általában megszüntetik a görcsöket pedig nekem nagyon erősek szoktak lenni : /

Remélem segít (:

2011. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cataflam
2011. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy vérhígító jött be nagyon, nem is fáj olyankor a hasam, pedig enélkül nagyon erős görcseim vannak. Volt, hogy elájultam, mentő vitt el, infúzió, stb.

A neve Aspirin protect, vény nélkül is kiadják.

Pirosasabb lesz tőle a menzeszed, és elvileg hosszabb is (doki mondta), bár nekem a régi 7-8 napról lecsökkent 4 napra.


16/L

2011. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is Cataflam-ot kaptam, mert nagyon erősek a görcseim, de figyelmeztetlek, hogy nekem az se mindig jó.. Egyszer volt, hogy már eléggé fájt a hasam, így mielőtt elindultam suliba bevettem egy Cataflam-ot, hát útközben majdnem meghaltam! Annyira fájt.. aztán mikor beértem, egy barátnőm adott Algoflex M-et, és akkor végre egy idő után elmúlt. Szóval néha szerintem nem is a gyógyszer erősségén múlik.. hanem, hogy jókor vedd be, vagy tudja a franc. Csak azt akartam mondani, hogy sajna az erősebb gyógyszer se garancia.:-(
2011. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Cataflam nekem egyáltalán nem használt.


16/L

2011. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem elsőre a Cataflam jó volt. Még az az általános feszültség is megszűnt, amit ilyenkor érezni szoktam, de hát azóta nem különösebben jó, mint akár egy Nospa..
2011. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem használ, ha meleg vizet engedsz jó sokáig a hasadra?
2011. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Apranax!! Cataflan is erős de nekem mandulaműtét után adták, mivel a doki azt mondta az a legerősebb fejre ható fájdalomcsillapító, erős mensis görcseim voltak mindig, négykézláb másztam, ájultam, hasmenés, hányás, eszemet se tudtam olyankor kaptam apranaxot egy fél szemet csak és elfújták a görcseimet.
2011. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Meristin? Algoflex M?

vagy a háziorvost kérdezd meg miket ajánl. ha kell kérd meg, hogy írjon rá receptet és váltsd ki.

és nagyon fontos: gyógyszereket ne keverd. egy nap csak egyfajta gyógyszert vegyél be. ha mégis valahogy úgy hozza a sors, hogy két fajtát kell bevenned, akkor olyan 4-5 órás idő differencia legyen a gyógyszer bevételek között.

2011. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Flector por
2011. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!