Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi fájhat itt és miért?...

Mi fájhat itt és miért? Egészen lent a szemérem dombtól balra szúró, égő érzést néha.

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Belül? Mensizel már,szedsz gyógyszert,hólyagproblémád nincs,vizelettel pl. fájdalmas vizelés,kicsit írj többet,hogy segíteni tudjunk.
2009. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy végre valaki reagált. Nos persze, már 30 éves vagyok, de most semmi mensi, majd március 3-án. Nincs vizelet problémám, ez nem olyan. Ott lent a combom tövében fáj baloldalt, nem sugárzik ki sehova, hanem ott szúró , égő érzés.
2009. febr. 21. 21:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és belül igen.
2009. febr. 21. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami szörtüsző,vagy nem érzel ott kis csomócskát?
2009. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hm...annál sokkal mélyebb fájdalom. Nincs ott semmi szerv?
2009. febr. 22. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs,de kisugározhat oda ha jól tudom pl. veseproblémánál is valami,inkább nézesd meg ha annyira fáj.Nem akarok hülyeséget írni.
2009. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! A barátnőmnek is hasonló panaszai voltak. Nőgyógyászról, nőgyógyászatra járt, míg az egyik egy vizsgálat után elküldte a belgyógyászatra, ahol megtükrözték, hátulról, és kiderült, h a fenekében van egy csomó és az sugárzik előre.. Sok doki meg petefészekgyulladástól kezdve mindent mondott... Egy hetes masszázs után megszűnt minden panasza:) Remélem, tudtam segíteni:)
2009. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm..ez egész új szempont , köszi szépen!!
2009. febr. 23. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!