Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet emiatt? Ez gomba vagy...

Késhet emiatt? Ez gomba vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
10.én kellett volna megjönnie. De kaptam antibiotikumot eközben. ez lehet h befolyásolja és emiatt késik? Tegnap délelőtt óta piros és viszkető érzésem van odalent. Ma már sárgás folyásom van. ez gomba vagy fertőzés? emiatt is késhet? Amíg nem tudok elmenni dokihoz addig nincs rá vmi itthoni gyógymód h kicsit elmulasztja a viszketést?
2011. márc. 14. 16:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia.Hát de van.Nekem is ez volt és a sós,ecetes víz segített.Engedd meg a kádat langyos vizzel úgy hogy csak épp beleülni tudj.Önts bele sót,kb 2 pohárral,meg 1 pohár ecetet,és ülj bele.Először csipni fog,de utánna elmúlik.Addig ülj benne amig el nem múlik a csípő érzés. Nekem nagyon segített.
2011. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ettől késhet? de gondolom ettől függetlenül még irány a doki:(
2011. márc. 14. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, amilyen hamar csak tudsz, menj el dokihoz.
2011. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedd reggel megjött azóta nem viszket csak néha egy picit. az h megjött köze lehet a viszketés elmúlásához vagy mégiscsak egy fertőzés
2011. márc. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!