Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrgös! Múlt héten voltam...

Sűrgös! Múlt héten voltam nőgyógyásznál azzal a panasszal hogy fáj valahol lent a méhemnél vagy nem tudom, és hogy van fehér folyásom! Vettek le tenéyszteni kenetet de csak jövő héten lesz eredmény!?

Figyelt kérdés
Azóta barna folyásom van és jobban és egyre többet fáj a hasam!Mitől lehet?Mit tegyek?(Nem sokára meg is fog jönni akkor pedig vizsgálni sem tudnak!)
2011. márc. 17. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez nem annak jele, hogy kezd megjönni, akkor sos menj vissza!
2011. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem annak a jele mert múlt hó 24.-én jött meg és még bogyóm is van 2db!Akkor menjek vissza????
2011. márc. 17. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

az jó hogy elküldték tenyésztésre,én nem értem miért nem írt fel addig vmilyen kúpot vagy gyógyszert.

igen a legjobb ha visszamennél,én is visszamnetem mert panaszom volt pedig később kellett volna megjelennem.

2011. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vissza mentem csak sajna nem oda ahol lakom mert más megyében vagyunk!Elküldtek a p.csába!Hogy nem tudnak velem mit csinálni!Szóval várnom kell hétfőig mert addigra leszek otthon és akkor lesz meg az eredményem!
2011. márc. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!