Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jártam éltemben elősször...

Ma jártam éltemben elősször nőgyógyásznál. Normális ez ahogy viselkedetett?

Figyelt kérdés

Megkérdezte le e feküdtem már valakivel? Mire én. -Nem-. Az újazás nem nevezhető annak. Vagy igen? Nem baj h nem mondtam el h már abban volt részem? Tudtommal attól nem lehet teherbe esni. V mégis? Nem jött meg a menstruációm és amiatt kellett mennem. S kaptam valami hormon alapú tablettát. Ha pár napon belül 1hónapos terhes lennék. Azt az ultrahang gép kimutatta volna? Más vizsgálatot nem csinált. S félek h az újazás közben valahogy teherbe estem s ha most beveszem a gyógyszert. Aztán követkézményei lehetnek majd. Mit tegyek?

Fura érzés van az oldalamban,s néha görcsöl is a hasam...

Talált is valamit...

De azt mondta nem tudja mi...És h lehet h ciszta...

Akkor terhes semmiképp sem lehetek? V lehet h az baba csak még túl pici?


2011. márc. 22. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:

ujj


az ujjon volt sperma? ha igen, csinálj egy terhességi tesztet

2011. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%
valaki üsse már le a szerencsétlent
2011. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamóca. ***** válasza:
100%

az normális ahogy ő viselkedett.

az a nem normális hogy már hagyod megujjazni magad, de nem tudod hogy attól nem lehetsz terhes. az sem normális hogy azt hiszed a nőgyógyász lazán összekever egy pici babát egy cisztával.

2011. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Slattyogj be biológia órára. Tudod, amikor a barátnőiddel idiótán vihogtál, mert a tanárnő azt mondta, hogy "pénisz" meg "sperma".


Aztán utána ujjaztasd meg magad. Akkor nem kéne aggódnod.

2011. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Hallod, írd már le normálisan, mert ezt, amit leírtál, ember nem értheti meg:D
2011. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen hihetetlen, nem azért kérdezte, hogy szűz vagy-e, mert egy vén szatír perverz majom, hanem mert ezt neki a vizsgálat szempontjából tudnia kell.

Ti kis hülye pitsák egymást paráztatjátok mindenféle idióta alaptalan rémtörténettel a nőgyógyásszal kapcsolatban, ezért minden marhaságot bebeszéltek magatoknak, hogy úúú az biztos nem normális ami az orvosnál történik.

Az orvost kib@szottul nem érdekled mint nő, magasról szarik rád ilyen tekintetben, elárulom.

2011. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

20:48-asnak igaza van. Én anno, amikor először voltam vizsgálaton (nekem sem jött meg a menstruációm), tőlem is megkérdezte (feltételezem, hogy mindenkitől megkérdezi, ez tényleg fontos információ), és amikor azt mondtam, hogy nem, nem voltam még fiúval, akkor még egyszer rákérdezett, hogy "100%? Így görbülj meg?":D Gondolom a koromból kiindulva, mert 17 évesen ma már ritkaságszámba megy a szűz lány:D


De nem kaptam fel a vizet, mert ez a normális. Gondolkodj, kicsilány.

2011. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kezdesz bele addig bármilyen szexuális kapcsolatba, amíg azt sem tudod, hogyan lehet teherbe esni?
2011. márc. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Segitségetekre számitottam...:(

Erre csak cikiztek...:(

Ha nem segitetek minek irtok 1 álltalán?

Jaj persze mert tik tök csodásak vagytok...

Csalódtam bennetek..:(

Az első válaszadónak meg köszönöm a válaszát...:)

2011. márc. 23. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Szánalmas vagy Kérdező.

Nem tudod,hogy lehet teherbe esni,de azért ujjaztatod magad.

És persze,biztos olyan bomba nő vagy,hogy az orvos élvezi,ahogy hozzádnyúl..

Az egóból kicsit vissza.

2014. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!