Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet intimplasztikai...

Hogyan lehet intimplasztikai műtétet csináltatni ingyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hallottam arról, hogy lehet ingyen is intimplasztikai műtétet csináltatni, csak nem tudom, hogy hogyan lehet, de szeretném megtudni, mert nincs pénzem ilyesmire, hiszont szeretném megműttetni a kisajkaimat. Most biztosan lesznek, akik leszúrnak, vagy próbálnak lebeszélni, de én ocsmánynak látom így magamat, és sokszor eléggé kényelmetlen is, hogy nagyok a kisajkaim. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 28. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ingyen, nem fognak ilyen műtétet csinálni, úgyhogy jobb ha elfogadod a puncidat olyannak, amilyen, mert ettől nem kevésbé szép.
2011. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tetris ***** válasza:

Mi lenne, ha felhívnál egy plasztikai orvost, és megkérdeznéd, hogy lehet-e ilyen TAJ kártyára is csináltatni?

De szerintem is jobban jársz, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Sok férfi éppen az olyan puncit tartja izgalmasnak, mint a tied. A műtét ráadásul vszeg nagyon fájdalmas is lehet, meg drága is.

Én se tartom valószínűnek, hogy ezt fedezze a TB.

2011. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A TB nem fedezi, mert csak esztétikai problémát okoz.
2011. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy van akinek ez tetszik, az a baj, hogy ettől még nekem nem fog jobban tetszeni :( más is mondta már hogy szép az úgy, ahogy van, meg hogy neki pont ez tetszik, nagyon örültem neki, és próbálok azóta megbarátkozni vele, de nem nagyon sikerül.

gondoltam hogy ha csak szépséghiba, akkor nem csinálják meg ingyen, de szerintetek akkor sem, ha amúgy is zavar? igaz, nem sebesedett még ki sosem, de sokszor elég kényelmetlen, és néha becsípődik.

2011. márc. 29. 20:02
 5/10 kopasz55 ***** válasza:
Fotózd le, küld el mailban. Megmondom para-e vagy tényleg csúnya. Egyébként nekem sem tetszik a saláta.
2011. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem küldök róla képet, mert szégyellős vagyok, még így is, hogy anonim az oldal, de annyit mondok, hogy láttam már plasztikai sebészek honlapján olyan képeket hogy milyen volt és milyen lett, és van amelyikhez képest az enyém nem is csúnya, egytől még meg is ijedtem, viszont volt kisebb is mint az enyém, úgyhogy olyan közepesen csúnya szerintem.

de tudod az a helyzet, hogy láttam már itt hogy tettek föl mások is hasonló kérdéseket és sokan írták rá hogy nekik meg pont az ilyen tetszik, de attól hogy mások szerint szép, nekem még nem fog tetszeni.

de köszi hogy válaszoltál:)

2011. ápr. 13. 20:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Utána jártam a dolognak. Mégis meg lehet csináltatni ingyen is. Ezt úgy lehet, ha az ember elmegy pszichiáterhez, és megállapítja hogy lelki baja van amiatt ahogyan kinéz. Ad róla papírt, és akkor ingyenes. Nekem szerintem meg is csinálnák, mert nehezen viselem lelkileg hogy hogyan néz ki a kisajkam.
2011. jún. 3. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász is megcsinálja ha panaszod van rá. Zavar a mindennapi mozgásban. Inkább csináltasd meg minthogy szenvedj. Ismerek olyan nőt aki azért jár óránként WC-re, hogy helyre igazítsa magát ott! Ő például hallani sem akar a műtétről.
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nagyon régi a kérdés, sikerült a műtét? És úgy ahogy te szeretted volna?

2013. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Kérdező!

Nagyon régi a kérdés, sikerült a műtét? És úgy ahogy te szeretted volna?"

Igen kedves kérdező! Nem csak te élsz ilyen problémával! Bármilyen információ segít azokon akik hasonló problémával küzdenek!!!!

2013. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!