Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék, hogy hamarabb...

Mit tehetnék, hogy hamarabb vége legyen a menzeszemnek?

Figyelt kérdés
Tudom, van már sok ilyen kérdés, de konkrét választ alig találtam. Gyógyszerrel lehet ezen változtatni, de nekem most konkrétan az ehavimon kellene rövidíteni. Van valami tippetek? Bármilyen praktika, ami lerövidíteni 1-2 nappal? Most vagyok a 2. napon, átlagosan 4-5 napig tart, de fontos lenne, hogy legkésőbb szerdára elmúljon. Tudom, a biológiai folyamatokat nem ilyen egyszerű befolyásolni, de ha van valami tippetek, írjatok légyszi. Olvastam olyasmit, hogy ha sokat sportolunk vagy nagy terhelés ér minket, akkor hamarabb távozik a vér. Erről van tapasztalatotok?
2011. márc. 28. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
intim torna,meg elvileg a citromlé is segít de azt nem tudom miért:D
2011. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Mondjuk fura, mert nemrégiben kipróbáltam azt, hogy citromot ettem, mikor ki akartam tolni 1-2 napot és sikerült is, de tényleg csak 1-2-t. Szóval lehet van benne valami...
2011. márc. 28. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha szexelek, akkor is hamarabb elmúlik.
2011. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nikaa11 ***** válasza:
napi 20dk sajt(trapista féle) és addig tolod vele ameddig birod a napi sajt evést.nekem bevált
2011. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!