Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. gyerek után stressz-inkonti...

3. gyerek után stressz-inkontinenciában szenvedek. Olvastam, hogy ez lehet a húgyhólyag, vezeték rossz elhelyezkedése miatt is. Lehetséges, hogy a terhesség, szülés alatt alakult ki vmit probléma ezzel?

Figyelt kérdés
Első két szülés után nem igazán volt vele probléma. A harmadik után viszont hetekig nem tudtam pl. csak állva pisilni, mert nem éreztem a vizelési ingert sem, csak a hasam fájt már, mert tök kemény volt a hólyagom....
2011. ápr. 6. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A stressz inkontinenciát nehéz tárgyak emelése, nevetés köhögés stb váltja ki. Kialakulása viszont tényleg a szülés után elég gyakori. Menj el urológushoz, ő majd tud segíteni.
2011. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köhögéssel, tüsszentéssel talán még nem is volt probléma sosem, de kangoo jumps órákra kezdtem járni, és abszolút nem tudom tartani ugrálás közben... :S


Köszi a választ

2011. ápr. 8. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Kriston féle intimtorna! Tényleg csodákra képes (vagyis te vagy csodákra képes, ha csinálod :)). Mindenképpen menj el egy tanfolyamra szerintem. Kb 15 ezer forint, ami tudom, nem kis pénz, de ha el tudod múlasztani beavatkozás nélkül egy életre, akkor szerintem az neked is jó üzlet :) Jobbulást!
2011. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fizetni se kell érte, elmondom ingyen. Mikor pisilsz szakits meg a vizelést és számolj 5-ig és ujra inditsd, ezt gyakorold minden pisiléskor 2-3-szoe.Igy tornázik az izom ami felelős a vizelet szabájozásáért. Ugy fogod érezni hogy fáj a hasad alja az izomláz miatt,ez azt jelenti dolgozik az izom.Nekem köhögés miatt volt hasonló problémám,és megszünt ! Kitartást !
2011. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erről én azt olvastam, hogy káros.
2011. ápr. 11. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!