Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után az első rendes mensim megjött 37 napra (szedés előtt mindig ennyire jött meg), most meg már több, mint egy hete késik a következő. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Terhességi tesztet csináltam, az negatív, 2 hete voltam nődokinál, aki rendesen megvizsgált, és azt mondta teljesen egészséges vagyok. Akkor miért nem jön meg? 6 évig szedtem a Melianet
2011. ápr. 8. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A 6 év miatt. Sokan panaszkodnak, hogy az abbahagyás után az első még viszonylag rendesen megjön, aztán kezdődnek a gondok. Mindenképpen említsd meg a nődokinak a dolgot, de nyugodj meg. Mondom ezt én, aki ezért nem nagyon meri abbahagyni. :)
2011. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tabletta az oka. Vkinek azonnal helyrejön a ciklusa, vkinek hónapok, akár évek kérdése. Sőt, olyan is akad, akinek csak orvos tud segíteni, vagy az sem.

Három hónapig várj türelemmel, és ha nem jön meg, akkor menj el orvoshoz.

2011. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Babát szeretnénk lassan. Amíg nem rendeződik a ciklusom neki se álljunk próbálkozni? Vagy hátha összejön?
2011. ápr. 8. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hátha összejön alapon próbálkozzatok. Bár ugye szokták mondani, hogy hagyd kiürülni a szervezetedből a bogyót.
2011. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Január közepén hagytam abba.
2011. ápr. 8. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok. De ha januárban hagytad abba, akkor lehet nem ártana már orvoshoz fordulni.
2011. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a gondom, 6 évig szedtem én is. Mikor abbahagytam decemberben, januárban minden oké volt. Azután jöttek a gondok, mindig volt valami időben, de rendesen semmi. Doki azt mondta várjunk egy hónapot még és aztán vérvétel, de most úgy néz ki hogy rendesen megjön.Szóval azt tudom javasolni, várj kb. 3 hónapot, hogy rendeződjön, nekem is kellett ez a 3 hónap. Mi is babát szeretnénk!
2011. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most szüneteltetem 10 év után.2 hetet késik jelenleg.Babát nem szeretnénk szóval védekezünk mindig.

Már bevallom várom h jöjjön meg mert a 3 hó szünet után ujra akarom szedni és ahoz meg kell jönnie.Amúgy azért is szüneteltettük mert utolsó 3 havim már csak egy napos volt.Én is úgy hallottam hogy van akinek nem jön meg hónapokig.Sokkal jobban szerettem mikor kiszámitható volt.

2011. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!