Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég fiatal, vagyok de nagyon...

Elég fiatal, vagyok de nagyon zavar a szőr"ott lent" Egyszer leborotváltam de iszonyatosan szúrt amikor vsisszanőtt, és pár nap mulva már ugyanolyan volt. Nektek mien volt az első gyantázásotok a kozmetikusnál? Hova kéne mennem, ahol a legjobb?

Figyelt kérdés
És nincs esetleg olyan hely ami kifejezetten tiniknek van?
2011. ápr. 11. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyantázás odalent sokkal fájdalmasabb mint más területen de kinek mi...az hogy tinik számára van e kifejezetten kozmetikus nem hinném én még nem hallottam ilyenről.
2011. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy fáj de szerintem tulélném, ha kozmetikus csinálná, és nem magamat kéne kinozni. Csak azért kérdeztem, hogy van-e speciális hely, mert nagyon izgulnék legelőször és kinosan érezném magam (ami szerintem érthető) és szerintam ha addig amig csinálják fáj de aztán 3 hétig jó, az sokkal jobb int a borotva.
2011. ápr. 11. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem tudom elvállalná-e a kozmetikus, hogy egy nagyon fiatal lány punciját gyantázza.
2011. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13
2011. ápr. 11. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy érzékeny bőrű amúgy?a gyanta irritálhatja is én biztos nem próbálnám ki.A borotva sokkal kényelmesebb és én úgy gondolom ilyen korban nem is annyira fontos h annyira perfect legyél h a gyantával szenvedj még csipesszel is fáj ha már csak a bikinivonalat igazítom hát még ott..az mindegy ki csinálja te vagy a kozmetikus ugyanúgy fájni fog a gyanta gondolj bele...de próba szerencse nem akarlak lebeszélni végülis te döntessz..
2011. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hagyd a francba a gyantázást és a borotvát is egyelőre, ráérsz még kínozni magad. Elég ha egyelőre a bikinivonalat rakod rendbe. Ehhez lehet kapni kis méretű epilátort amivel könnyebb, azt hiszem valami 2000 forint
2011. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy is sokkal egészségesebb, ha legalább a nagyajkakon és a hüvelybemenetnél ott hagyod a szőrt, így sokkal kevésbé kapsz el fertőzéseket. A borotvától meg tele lehet a nunid anyajegyekkel, ami még veszélyes is lehet
2011. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Borotva és anyajegy??? Ne őrjíts már meg. 2 éve borotválom és egy darab anyajegy nem volt rajta se előtte, se azóta. Lábon és hónaljon ugyanúgy nem lett anyajegyem tőle.
2011. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!