Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baratnőmnek, a hüvelyén 2...

Baratnőmnek, a hüvelyén 2 oldalt elő jött két kis seb, olyan mintha ki lenne száradva neki, és felszakadt volna. Es szeretkezés után jobban fáj neki ( gumival is ). használt már canestent meg mindent. Valakinek volt mar hasonlo esete?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez valami nagyon nem jót jelent!

szifilisz???Nézz utána neten és a tüneteket egyeztesd!Nincs más színű/állagú folyása a csajnaj?Ezzel vigyázni kell mert ez tuti valami fertőzés.Normális módon ilyen nem jön elő!Hány fiuval volt eddig?

2011. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát volt többel is(mindegyiknél használt gumit) de igazabol neki először az előző pasijanal jött elő, és kb 1 év után mikor mar együtt voltak, és a csaj se volt más pasival és a srác se más csajjal...
2011. ápr. 11. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:

de a hüvelyén sebes?nem kívül sebes a puncija(beméremajkak)?

Lehet méhszájseb,szifilisz,ciszta....stb. menjen orvosshoz!

2011. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
őő elirtam, kivűl ott a méhszájon és inkabb a végbél fele...
2011. ápr. 11. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem féltek,hogy valami nagy a baj???Mert ez tényleg nem nagyon bíztató.Attól,hogy a pasija sem volt senki mással amikor megjelentek ezek a sebesedések.Elkaphatta az akkori pasijától is.Et a dolgot ne hanyagoljátok el!!!Hány éves amugy a barátnőd?
2011. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 éves, és volt már dokinál vele, mindig vesznek kenetet vagy mit, es 1 nap mulva van eredmeny, aztan kap kenocsot, elmulik és utánna ismét előjön...
2011. ápr. 11. 22:13
 7/9 A kérdező kommentje:
ya és amikor ez kiderült, én elmentem hiv és szifilisz szűrésre..és nekem negativ lett, és mar sokszor voltunk előtte együtt, és nekem is elő jött egy kis gomba cuccos, es akkor elküldtek vizsgalatra... nekem elmult, szval akkor ő se lehet aids-es meg szifiliszes, igaz?
2011. ápr. 11. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem lehet se szifiliszes se HIV fertőzött.Ez azéert megnyugatató.

Gombád volt,de ha te kikezelted magad akkor nem fertőzheted vissza.Bár a gombának nem tünete a kisebesedés.

Ha viszont látta már doki akkor tudja is a barátnőd a konkrét választ rá,hogy mi lehet az vagy mitől lehet az a punciján.

Valószínű,hogy nem fertőző (már mondta vna neki a doki ha az lenne).Szóval te ezen ne aggodalmaskodj:) a barátnőd nőgyógyásza majd megoldja:)

2011. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Végül mi volt?
2023. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!