Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Székrekedésre milyen gyógyvíz,...

Székrekedésre milyen gyógyvíz, vagy más gyógynövényes szer alkalmazható?

Figyelt kérdés
Sokmindent kipróbáltam, de nem igazán hatnak, eléggé puffadok.
2009. márc. 2. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon súlyos a problémád mindenképp jó lenne elmenni egy belgyógyászhoz.

Egyik ismerősömnek is ilyen problémája volt, neki a gyógyvíz segített, pedig volt, hogy 1 hónapig nem volt széklete.

2009. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a) Sós, inkább meleg, mintsem langyos vizet ittál?

b) ha van házi szilvalekvárotok, egyél meg sokat belőle, és igyál rá egy nagy pohár langyos vizet (ettől nekem mindig megjön a "kedvem" a mellékhelyiséghez), főleg akkor, ha még hasprést is végzek a szilvalekvár elfogyasztása után

c) Drasztikus, bár nem túl kényelmes módszer a beöntés, annak nálam mindig volt eredménye (otthon is meg tudod csinálni, ha ellazítod az izmaidat és ráülsz a kád szélére, lecsavarod a zuhanyrózsát és a cső segítségével a langyos vizet a végbélnyílásodba engeded).

2009. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ezek valakinek otthon beválnak, de szerintem sokkal egészségesebb minden tekintetben felkeresni egy dokit, aki pontosan diagnosztizálja a bajod és nem kell majd ilyen "kísérleteket" végezni otthon, hanem egyszerűen meg kell inni néhány pohár vizet.

És valami tabletta is van, mai teljesen természetes összetevőkből áll! A nevét sajna nem tudom...


Az 1. voltam.

2009. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamilla tea.
2009. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!