Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, amikor megvan a...

Miért van az, amikor megvan a menstruáció akkor olyan csúnyának érzem magam. Meg minden rossz. Meg ingerlékenyebb vagyok. Ez másnál is így van vagy csak nálam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden barátnőmnél igy volt, lelki és testi okai is vannak, mint egy kezdödő depresszió, de szerencsére ez elmúlik és teljesen normális.
2011. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem is előszokott fordulni, hogy ingerlékeny vagyok és csúnyának érzem magam. Nekem még akkor általában gyorsabban is zsírosodik a hajam , meg kijönnek pattanások is. De aztán elmúlik. Szinte minden nőnél így van, ha menstruál.

19l

2011. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációt kb így írnám le: Sírás, depresszió, kitörő szeretetvágy, hiszti, boldogság és egyéb szélsőséges érzelmek fokozott állapota óránként váltakozva. Nagyon sok embernél így van, normális dolog. Én pl ha menstruálok, minden kis apróságért kiabálni kezdek, vagy egy pici beszólás miatt mindjárt sírok, 10 perc múlva meg rámtör a szeretlek ölelkezés:)Csúnyának meg talán azért érzed magad, mert menzesz előtt a pattanások elburjánzanak kicsit. Majd megszokod a nyomort:) Más is ezt teszi
2011. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) 17/L
2011. ápr. 15. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el A női agy c. könyvet, igen részletes válasz van benne a kérdésedre. A lényeg, hogy a ciklus a hormontermelést is jellemzi, és a hormonok felelősek ezért.
2011. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!