Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket a nemi szervem?

Miért viszket a nemi szervem?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok és lassan egy hete hogy nagyon viszket. ha nem érek hozzá akkor nem, de ha hozzáérek akkor elkezd viszketni. a hüvelyemnél a legjobban de amarra is :S nagyon kétségbe vagyok esve :s mit tegye? olvastam, hogy lehet csak a nagy meleg teszi és elmúlik.. Esetleg kamilla tea jó rá vagy canesten- de az meg káros..?
2011. ápr. 19. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem olyna ,mintha egy kicsit égne is?
2011. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát..talán picit, de nem hiszem.
2011. ápr. 19. 22:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan pasi vagyok, de előfordult már velem is olyan, hogy a nagy melegben beizzadt és utána kb egy hétig nagyon viszketett.
2011. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon nagyon remélem hogy igazad van én nekem is ez a bajom ://
2011. ápr. 19. 22:55
 5/12 anonim ***** válasza:
a kamilla nem árthat.
2011. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, de előtte vegyél egy canesten comb*t. neten keress rá, nem olyan drága, 3 nap alatt elvileg rendbe teszi. ha nem múlik, akkor orvos. ja! és mosd naponta többször, zuhanyozz fürdés helyett, és hordj olyan bugyit, ami szellőzik.
2011. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Canesten kombit csak akkor használj, ha megbizonyosodtál róla, hogy gomba. Ezt csak nődoki tudja megmondani. Menj el, vegyen kenetet, és utána kezeld magad. Addig cseppents a bugyidra egy két csepp teafaillóolajat illetve egy-két csepp levendula illóolajat.

Előbbi vírus, baktérium és gombaölő hatású, utóbbi gyulladácsökkentő, és nyugtató, ezáltal a viszketést csökkenti. Ezetk természetes növényi kivonatok, így ezzel nem ártasz.

Jobbulást!

2011. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval,menj el nődokihoz,ő tud neked biztosat mondani,látatlanba ne kezeld,de a kamilla tényleg nem árt semmit sem.

Lehet Candida gyorstesztet is vennie,az az mutatja meg,hogy hüvelygombás vagy e vagy sem.

Jobbulást.

2011. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szerintem ez biztos gomba mert egész nap viszket :S azt olvastam hogy a tabletta megszünteti a fertőzést a krém viszony csak enyhíti a viszketést...:S mit ajánlotok?
2011. ápr. 20. 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:

A gombára mindkettő együttesen jó.

Attól, hogy még viszket, lehet baci is. Az is ugyanolyan erős gyulladást válthat ki, kvázi a viszketés is hasonló.

Menj nődokihoz:)

2011. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!