Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom elérni hogy...

Hogyan tudom elérni hogy néhány nappal hamarabb megjöjjön a menzeszem?

Figyelt kérdés

Ha csütörtökre kell megjönnie és én azt szeretném, hogy már hétfőn megjöjjön, tudok tenni valamit?

Nem akarok semmi drasztikusat vagy durvát, nem tartom egészséges dolognak ezt befolyásolni de most nagyon szükségem lenne rá hogy hamarabb megjöjjön és hamarabb elmúljon mint ahogy elvileg megjönne.


2011. ápr. 24. 09:42
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:

Nem írtad, h hány éves vagy.

Ha fogamzásgátló tablettát szedsz,akkor a tabletta abbahagyása után 2 nappal megjön a vérzésed.

Ha ciklus közepén,v bármely napján abbahagyod a tablettaszedést,2 nap múlva megjön. Ha pedig tovább szeded, akkor annyival később jön meg. Ezt azért írom le, mert ha most nem is szedsz, esetleg máskor is szükséged lehet menses eltolásra (pl nyaralás, v vizsga, v bármi miatt. Én más módszert nem ismerek.

2011. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A menstruációt hormonok írányítják, tehát befolyásolni is csak hormonokkal lehet. ha nem szedsz tablettát,akkor nem tudod "előrehozni"
2011. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az esemény utáni tabletta beszedésekor 1 napon belül megjön, a védekezés nélküli szex után is ez segít, hogy azonnal megjön.
2011. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

egyszer én is szerettem volna.

amiket olvastam:

- rozmaring teát igyál (akár a fűszerből csinálhatsz)

- éjjel meleg párnát/melegvizes borogatást tegyél a ahasadra.


nekem nem jöttek ezek be, ugyanakkor jött meg, mindig óramű pontos

2011. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ülj egy kád forró vízbe, nem tudom, hány éves vagy, ha nagykorú, akkor ihatsz közben valami erősebb alkoholt is. Vigyázz, mert hamar megárt!
2011. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: 17 éves vagyok, nemrég kezdtem el rendszeresen nemi életet élni, de még nem szedek tablettát, sok rosszat hallottam róla és egyelőre nem akarom ilyen mértékben befolyásolni a hormonjaim. De köszönöm az infókat, biztosan szükségem lesz rá a jövőben :)


Másodiknak: Hát valószínűleg igazad van, mindenesetre köszönöm :)


Harmadiknak: Igen arról már hallottam, hogy az azonnali menstruációt okoz, de azért remélem hogy nekem olyanra nem lesz szükségem, minden alkalommal védekezünk a barátommal. De köszönöm az ötletet, ha nagyon szükségem lesz rá, akkor használni fogom :)


Negyedik: Köszi a tippeket, lehet hogy a teát kipróbálom, a melegvizes borogatást hallottam már, meg állítólag a forró fürdő is segíthet. Köszönöm neked is a válaszokat :)

2011. ápr. 24. 10:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, a forró vizet ki fogom próbálni , az alkohol meg pláne jó tipp :D Persze csak mértékkel :D
2011. ápr. 24. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
ezek közül egyik sem használ...a menstruáció egy hormonális dolog,ha a hormonháztartásodat nem borítod fel,másképp nem tudod megcsinálni,hogy előbb megjöjjön. Még a fogamzásgátló sem biztos,van,aki előbb hagyja abba,de mégis ugyanakkor jön meg neki,mint addig...akinek meg sikerült anélkül eltolni,az általában lelki eredetű volt,ami a gyógynövényes és hasonló rásegítésre lett fogva...
2011. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!