Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik egészségügyi betét...

Melyik egészségügyi betét vált be nektek?

Figyelt kérdés
amelyiknél nem érzez úgy az ember, mintha pelenka lenne rajta :P (always és libresse-t már próbáltam)
2009. márc. 5. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mindegyiknél úgy érezni szerintem.

én a ,,pamutosban" jobban éreztem magam, aminek nem olyan nejlonos a felülete, hanem puha.

2009. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én always-t szoktam használni, szárnyasat, ez legalább nem "csörög", így kevésbé kellemetlen...
2009. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Naturella (Camomile) van belőle hosszú is, rövid is, és zöld csomagolású. Nekem ez vált be a leginkább. (Én is próbáltam már Allwayst és Libresse-t is, a Libresse-ből csak az éjszakait szeretem)
2009. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Nálam is az Always szárnyas vált be, a Libress-t is próbáltam, de nekem nem ragadt rá a bugyimra rendesen! A nedv szívója az Alwaysnak a legjobb!
2009. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%
Ez jó kérdés! Hát igen, valamilyen szinten szerintem is mindegyik olyan... Azért ajánlanám neked az én kedvencem: a Naturellát. Általában jól érzem magam benne (relatíve). De sztem a bugyitól (vagyis a fazonjától) is függ hogy milyen érzés a viselet. Kisérletezni kell és aztán több olyan fazonú alsóneműt beszerezni, ami az ideálisnak bizonyult.
2009. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Always vált be nekem
2009. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Én 13 éves vagyok és nekem a libresseből a rózsaszín szárnyas jött be. Elég vastag, így nem kell aggódnom a suliban. A csomagolása is jó, mert "erősebb" napokon, amikor a suliban is cserélem nem zörög a csomagolása a wc-ben. Még nem próbáltam a tampont, de kb. 2 nap és megjön, akkor majd kipróbálom, mert szerintem sokkal egyszerűbb, meg nem érzem úgy, mintha pelenka lenne :)
2009. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
igen, sztem is fontos a bugyi fajtája (első Naturellás vagyok), ilyenkor én mindig "mamabugyit" hordok, vagyis olyat, ami elég széles, és nem megy a fenekembe. Mondjuk alapból nem szeretem a tangát.
2009. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erős napokon estére tapmont használok és Always betétet, a gyengébbekre elég a Libress. Ezekkel meg vagyok elégedve, nem mozdul el, magába szívja és magában is tartja amit kell.
2009. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobbak szerintem a Discret -betétek,de leginkább az illatmentes:)mert ki tudha mit okoznak ezek az illatosított izék!
2009. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!