Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet az arcbőrt a...

Hogyan lehet az arcbőrt a lehető leghatásosabban megújítani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

HOGY akarod megújitani - csak arégit tudod megtartani, kicserélni nem lehet!!!!


Foglamzad meg értelmesen, hogy mit akarsz, mert igy értelmetlen a kérdésed.

2011. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jézusom :OO

arra gondoltam, hogy hogyan lehet a leghatásosabban regenerálni, mert most van rajta pár seb... :S

2011. ápr. 27. 13:01
 3/8 A kérdező kommentje:
te meg ki vagy itt hogy ilyen hülyeségeket beszélj??? :OO
2011. ápr. 27. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi idös vagy, de ha komolyabb sebhelyek vannak, akkor elöször feltétlen menj börgyógyászhoz - ugyanis lehet, hogy csak ott tudnak segiteni rajta, házi szerekkel csak rontasz a helyzeten.


Ha viszont csak enyhébb hibák vannak, akkor a börradirozás segit: a legegyszerübb, igen hatásos és vegyszermentes, ha olivaolajba keversz kávézaccot, ezzel bekened az arcbörödet, és körözö mozdulattokkal maszirozod, utána pedig meleg vizzel lezuhanyoztatod. Ovatosan töröld meg (ne dörzsöld), és nagyon kevés olivaolajjal kend be. Ne félj, nem lesz töle zsiros a böröd, hanem nagyon puha, finom kinézetü. NAponta egyszer (este) célszerü eleinte végezni, ha javult az arcböröd, akkor elég hetente egyszer, de az olivaolajjal való esti bekenést minél többször csinálod, annál jobb.

2011. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, tökéletes megoldás a vegyszermentes ápolás. A shea vajat tudnám javasolni, a legjobb amit a bőröddel tehetsz, ha shea vajjal kened, és iszol elég folyadékot.

Én a sheát mindennapos egész testre bőrápolónak használom, amikor elkezdtem, nagyon száraz, pergő bőröm volt, ekcémára hajlamos, ma ennek nincs nyoma. Sőt, kifejezetten "bababőröm lett".

2011. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én Galvanic Spa-t használok, az tisztítja is az arcot és táplála is és ha égés v egyéb hegek vannak rajta, azt is elmulasztja.
2011. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, ezeket kipróbálom! :)
2011. ápr. 27. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
aloe vera, nem krém, hanem az igazi növény. érdemes otthon tartani.
2011. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!