Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a menstruáció első jelei?

Mik a menstruáció első jelei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 18:37
 1/8 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok
2011. ápr. 28. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:
2 eve nonek a melleid,elkezdesz szorosdni ,,azokon"a helyeken ez torteni elott 1 evvel,es van valami feher folyasod:Daz evszamok lehet nem megfeleloek;)ha pedig kicsit hamarabbi idopontot kersz elott 1-5 nappal midnig van kicsi barnas pirosas folyasod de csak kicsikenyelmetlenseg erzeted.....es azon a napon mikor mar meg kell jojjon minden bajod van...foleg az elsonel...pfuu nekem 2 eve volt az elso de baromi sz*r volt 2 napig agyban voltam fejfajas,has-hat fajas,es vannak akiknel meg enyhe laz is.szurkolok hogy neked nem lesznek ilyen rossz elojeleid;)remelem segitettem;)
2011. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszod
2011. ápr. 28. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nő a melled, szőrösödik a puncid és a hónaljad és fehérfolyásod lesz.
2011. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
fehérfolyásaid lesznek,szőrösödik a puncid,kezd görcsölni a hasad
2011. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elkezdsz szőrösödni,ott lenn fehér folyásod lesz,érzelmileg kicsit eldúlt leszel,esetleg fájni ezd a hasad,és a pici vörös folt,vag a vértcsa a bugyidban...:)
2011. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem nagyon régóta görcsöl a hasamalja,fájnak a melleim,fejfájás,nagyobb étvágy,mozgás igény..És tegnap fehér folyásom volt 😢
2017. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bocs,ezt akartam:😱


Amúgy még hangulatváltozás,életkedv 0,idegesség..

2017. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!