Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszturbálás után sötétbarna...

Maszturbálás után sötétbarna folyás, vagy vérzés. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

13 éves korom körül kezdtem el maszturbálni és akkoriban napi rendszerességgel csináltam. aztán egyszer egy barna folt volt a bugyimban. azt hittem megjött, de másnap újra fehér folyásom volt csak. abbahagytam az önkielégítést egy hétre majd 1 hét múlva újra. rögtön utána újra barna folyásom volt. hónapokig nem maszturbáltam, de utána, amikor pár hónap után újra, akkor már véreztem utána. azóta elég rendszertelenül, de van menzeszem.

több mint 2 éve először tegnap végeztem önkielégítést. rögtön utána sötét barna folyásom volt, ma pedig megjött, de most így estére már csak barna folyásom van és egyébkén úgy 1 hét múlva kéne megjönnie....

tegnap elolvastam majdnem minden maszturbálásról szóló oldalt, de mindenhol azt írták, hogy semmi káros hatása nincs. Anyukámnak nem mertem elmondani, csak azt mondtam neki, hogy néha sötétbarna a folyásom...

Nem merek elmenni nőgyógyászhoz, félek, hogy valami nagy baj van, ráadásul nem tudom, hogy mondhatnám meg anyukámnak, hogy maszturbálam. tudom, hogy természetes dolog és egyébként nagyon jó a kapcsolatom a vele, de ezt nem merem elmondani neki...

Bocsi, hogy ilyen érthetetlen lett, de nem tudtam ezt máshogy megfogalmazni.

16/L


2011. ápr. 28. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A hüvelyedbe is felnyúlsz?


Egyébként lehet, hogy méhszájsebed van.

2011. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szia!Pontosan,hogy történt a maszturbálás?Mert azt nem írtad,hogy mivel,hogyan...?
2011. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem szoktam felnyúlni, általában magam alá gyűröm az ágyneműt...nem tudom ez így érthető-e, de a lényeg, hogy nem szoktam benyúlni.
2011. ápr. 28. 20:38
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor csak a csiklódat ingerled?
2011. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
igen
2011. ápr. 28. 20:39
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod anyukádnak megmondani, akkor mondd neki, hogy viszketsz vagy nem tudom, menjetek el dokihoz. Oda meg már úgysem fog bekísérni, a dokinak meg megmondhatod, hogy önkielégítés után vérezni szoktál, pedig csak a csiklódat ingerled.

Ne félj, biztos nincs nagy baj, de kezelni kell, mert nemnormális dolog!

2011. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem tudom, nagyon félek, sosem voltam még nőgyógyásznál, úgyhogy inkább soha többet nem maszturbálok és majd egyszer rászánom magam, hogy elmenjek nőgyógyászhoz, ha nagyobb leszek...
2011. ápr. 28. 20:44
 8/22 anonim ***** válasza:

Ne legyél buta, nem kell félni, de el kell menni!


Szűz lányokkal nagyon óvatosak a dokik, tapasztalatból beszélek. Tényleg semmi kellemetlen nem történik, én még azt sem éreztem cikinek, hogy ott állok félmeztelen, pedig előtte még senki előtt nem álltam úgy. :)

Az volt a furcsa, hogy egyáltalán nem éreztem magam feszélyezve. Tudom, hogy egymilliószor leírták már, de nekik ez a munkájuk, naponta legalább 20-50 nőt látnak meztelen, nem tudsz nekik semmi újat mutatni. :)

2011. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem csak azért, csak lehet, hogy fájni fog...
2011. ápr. 28. 20:50
 10/22 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy nagyon óvatosak, nem fog fájni!


Sajnos az elmúlt fél évben havonta kellett járnom nőgyógyászhoz, és soha semmilyen fájdalmat nem éreztem, pedig csinált mindenféle vizsgálatot.


De egyébként van külön gyereknőgyógyászat is, ott meg pláne nagyon figyelmesek.

2011. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!