Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már vékonyabb vagy az...

Ha már vékonyabb vagy az átlagnál, miért bántanak, hogy anorexiás vagy? én nagyon vékony vagyok, de ez adottság nem tudok meghízni. Miért kell ezért folyton bántani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
folytatás: komolyan nem értem az embereket, mikor két pizzával a kezemben jövök ki a pizzázóból, hogy lehet valaki annyira észlény, hogy beszól, hogy anorexiás vagyok. igenis rendesen eszem és nem is keveset. de nem tudok meghízni, ilyen az alkatom. szerintem sokan vannak így vele, és elég idegesítő tud lenni, hogy kapásból evészavarnak tüntetik fel, és teszik a megjegyzéseket, hogy milyen ocsmány, meg az anyja helyében jól felpofoznám, stb... inkább az emberek fejébe kellene verni, hogy a vékony testalkat, nem egyenlő az anorexiával.
2011. ápr. 30. 16:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szerintem az átlagnál vékonyabb vagyok,de még soha senki nem szólt be nekem.Te milyen magas vagy és hány kiló?
2011. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha valaki bármilyen módon feltűnő, annak be szoktak szólni, vagy legalábbis megbámulják. Ilyenek az emberek.
2011. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltam 168 cm magas és 53 Kg, vastag csontom van ezért én is nagyon vékonynak néztem ki. Béres csepp sokat segített, kb 2 év után sikerült elindulnia a hízásnak. Akik látják hogy jó étvággyal eszel sokat és többször azok, nem fognak bántani.
2011. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Na akkor ezt nézd meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17..

Baromira kiakadtam a kérdésen, de sajnos mivel egyedül voltam a táborunkból, simán lehurrogtak a többiek. Nem teljesen vág témába, de azért érdemes megnéznie a sorstársaknak.

A kérdésedre pedig én sem tudok válaszolni. Sajnos engem is rengeteget bántottak. Pedig szerintem egész jól meg lehet különböztetni egy anorexiást egy alkatilag vékony lánytól..

2011. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Mert fingjuk sincs róla, hogy mi az az anorexia.

És mindenkinek a saját gondja tűnik a legnagyobbnak.

De ismerős egyébként. 162 cm vagyok és 47 kg. Szerintem egyébként annyira nem is durva. Még elégedett is lennék magammal, ha nem csesztetnének folyton, hogy milyen "ki*aszott gebe" vagyok.

2011. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezen a kérdésen hogy lehet kiakadni? :D és hogy kapcsolódik hozzá, az hogy a sok gebe miért irja ki hogy hogyan tudna hizni? én tök jól érzem magam igy, csak ne lenne az a sok bunkó tróger, akit zavar, hogy vékony vagyok, és nem szólogatnának be folyton, mertnem tudok ugy végigmenni kb az utcán, hogy ne tegyen valaki megjegyzést.
2011. máj. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!