Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Borzasztóan fáj...

Mitől van ez? Borzasztóan fáj a jobb petefészkem. A hasam alja.

Figyelt kérdés

Ma tartok éppen a 14. napnál ( amióta legutoljára megjött ) és nagyon fáj... ez peteérés gondolom... de soha nem fájt még ennyire.. egész nap fáj, ha hozzáérek mégjobban fáj, járni alig bírtam ma... nagyon rossz :(

Ez normális dolog?


18éves lány vagyok


2009. márc. 7. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez semmiképpen sem normális, mindenképpen keresd fel a nőgyógyászodat. De esetleg lehet hogy teljesen más bajod van mondjuk lehet más fáj, csak összekevered vele. Persze így nehéz megmondani.
2009. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hasam alja fáj, jobb oldalt... ha hozzáérek akkor nagyon...


még csak ma fájt, ha holnap is fáj, elmegyek majd hétfőn vagy amikor délután lesz...


köszi, hogy írtál!

2009. márc. 7. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, erősen felveti a vakbélgyulladás gyanúját. Nem hétfőn, hanem most menj el az ügyeletre, vagy akár beutaló nélkül rögtön a legközelebbi sebészeti osztály ambulanciájára! A vakbélgyuszi nem játék, régen ebbe belehaltak az emberek. Ma már vannak orvosok, akik meggyógyíthatnak, de ha nem mész el hozzájuk...
2009. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vakbélgyulladás. Ma már rutinműtét, ne félj:)
2009. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Öhm.. köszönöm a választ! De megmutattam apumnak hol fáj és megkérdeztem h nem lehet-e ez vakbélgyulladás és azt mondta, hogy nem, mert az kicsit feljebb fájna... nekem a petefészkem fáj... bár mondjuk már nem annyira, mint tegnap...
2009. márc. 8. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont el kellene menned nőgyógyászhoz mert lehet, hogy bakteriális fertőzés és az hosszútávon nagyon komoly következményekkel járhat.
2009. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!