Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyogyszer jo a huvelygo...

Milyen gyogyszer jo a huvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta hüvelygomba? Mert többféle van, más, más gyógyszerrel.
2008. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hat azt nem tudom milyen gomba de nagyon viszket es eg a nemiszervem irt valamit mar a doki regeben valami kupot de nem hasznaltam belole csak 5.vajon hasznaljam ugyan azt csak rendszeresen ahogy az orvos felirta?
2008. febr. 15. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Legjobb lenne ha orvossal iratnál fel rá gyógyszert. De ha bemész bármelyik gyógyszertárba recept nélkül is adnak rá kúpot és kenöcsöt is.
2008. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
CANESTEN krém+kúp, vény nélül kapható!
2008. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Canesten egy sz*r. Allergén. Ha allergiás vagy rá, még jobban bedurran az egész! Menj el dokihoz, az isten áldjon meg, és az általa felírt gyógyszert szedd be/használd/alkalmazd végig, ne csak "ötöt".
2008. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hihetetlen, minek mindjárt a másik embernek rohanni, aki szintén csak tippet ad ahhoz, hogyan segitsen a másiknak a maga módján.

lehet neked nem segitett, talán neki fog...nem?

ha lehet akkor tanulj a hibádból és kezeld magad addig amig tünetmentes nem leszel abból a kúpból amit kaptál..

2008. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem használok Canestent, nem is fogok, ugyanis egy gyógyszerész mondta, abszolút nem jó arra, amire árulják... de jó, hát használja, kezelje magát doki nélkül, aztán majd bánkódjon, ha nagyobb lesz a baj.
2008. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit a nőgyógyászod felír rá.
2008. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem evekig volt gombam, kezeltek, felirtak ra mindent, mar irrigaltam is, kakukkfuvel, de semmi. Aztan elmentem egy termeszetgyogyszhoz es o azt mondta, hogy nagyon el vagyok savasodva, es lugositanom kell. Legalabb 3 hetig semmi cukor, semmi liszt (helyette rozskenyer!!!), semmi disznohus, semmi csirkebor, es a soval is csinjan kell banni. Ellenben enni kell sok zoldseget es gyumolcsot, csirkehust, halat ilyesmit. Ja es a legfontosabb: ezustkolloid! Tudod nem a legolcsobb de hasznal! Inni is kell es irrigalni is vele. Nekem mar az elso irrigalas utan megnyugodott a huvelyem. Egy hetig tudtam csak inni az ezustkolloidot, de en azota jobban vagyok.
2010. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!