Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Milyen gyogyszer jo a huvelygomba ellen?

2008. febr. 15. 15:10  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen fajta hüvelygomba? Mert többféle van, más, más gyógyszerrel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2008. febr. 15. 15:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hat azt nem tudom milyen gomba de nagyon viszket es eg a nemiszervem irt valamit mar a doki regeben valami kupot de nem hasznaltam belole csak 5.vajon hasznaljam ugyan azt csak rendszeresen ahogy az orvos felirta?

# 2/9Időpont 2008. febr. 15. 15:31 Privát üzenet
Legjobb lenne ha orvossal iratnál fel rá gyógyszert. De ha bemész bármelyik gyógyszertárba recept nélkül is adnak rá kúpot és kenöcsöt is.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2008. febr. 15. 15:35 Privát üzenet
CANESTEN krém+kúp, vény nélül kapható!

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2008. febr. 15. 17:01 Privát üzenet
A Canesten egy sz*r. Allergén. Ha allergiás vagy rá, még jobban bedurran az egész! Menj el dokihoz, az isten áldjon meg, és az általa felírt gyógyszert szedd be/használd/alkalmazd végig, ne csak "ötöt".

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2008. febr. 15. 18:17 Privát üzenet

hihetetlen, minek mindjárt a másik embernek rohanni, aki szintén csak tippet ad ahhoz, hogyan segitsen a másiknak a maga módján.

lehet neked nem segitett, talán neki fog...nem?

ha lehet akkor tanulj a hibádból és kezeld magad addig amig tünetmentes nem leszel abból a kúpból amit kaptál..

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2008. febr. 15. 18:48 Privát üzenet
én nem használok Canestent, nem is fogok, ugyanis egy gyógyszerész mondta, abszolút nem jó arra, amire árulják... de jó, hát használja, kezelje magát doki nélkül, aztán majd bánkódjon, ha nagyobb lesz a baj.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2008. febr. 15. 19:21 Privát üzenet
Amit a nőgyógyászod felír rá.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2008. febr. 16. 08:51 Privát üzenet
Nekem evekig volt gombam, kezeltek, felirtak ra mindent, mar irrigaltam is, kakukkfuvel, de semmi. Aztan elmentem egy termeszetgyogyszhoz es o azt mondta, hogy nagyon el vagyok savasodva, es lugositanom kell. Legalabb 3 hetig semmi cukor, semmi liszt (helyette rozskenyer!!!), semmi disznohus, semmi csirkebor, es a soval is csinjan kell banni. Ellenben enni kell sok zoldseget es gyumolcsot, csirkehust, halat ilyesmit. Ja es a legfontosabb: ezustkolloid! Tudod nem a legolcsobb de hasznal! Inni is kell es irrigalni is vele. Nekem mar az elso irrigalas utan megnyugodott a huvelyem. Egy hetig tudtam csak inni az ezustkolloidot, de en azota jobban vagyok.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2010. aug. 11. 16:51 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Petefészekcisztával mit szoktak csinálni? Gyógyszer?
Gyógyszer mellett lehetséges?
Gyógyszer szedése közben is megjött, mért van ez?
Van valami gyógyszer (vagy bármi) amivel meg lehet oldani hogy 1-2 nappal késöbb jöjjön meg a menstruáciom?
Van olyan végy nélküli gyógyszer ami beállítja a menstruációt, vagy meghozza? Értelmes, és segítő válaszokat várnék!
Felfázásra melyik gyulladásgátló gyógyszer a leghatékonyabb?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!