Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kivágták a méhszájamat, mert...

Kivágták a méhszájamat, mert méhnyakrák fertőzésem volt. Eltelt 1 hónap a műtét óta és ugyanúgy fáj alul a hasam, mint a műtét előtt. Akkor most nem múlt el a méhnyakrák vagy mi a baj?

Figyelt kérdés
a szövettani eredményre várunk,és attól dfélek hogy rossz lesz az eredményem,és azért fáj a hasam!
2008. febr. 16. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szovettani kivizsgalasnak mar meg kellene lennie.Surgosen erdeklodni kell a mutettet vegzo orvosnal,majd o eldonti a tovabbi teendoket. Szovettani vizsgalat nelkul nem lehet pontos diagnozist felallitani meg az orvosnak sem nem a laikusoknak.

Ne hanyagold el,ez nem jatek es foleg ne halogasd a kivizsgalast!

2008. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Úgy gondolom méhszáj conizációt csináltak neked,P3-as

citológia miatt?Ha a szövettan nem jó,az orvos köteles értesíteni.A méhnyakrák kialakulásához kb:20év kell.Ha a méhnyak hámján van kissebb sejtburjánzás,az még nem rák,csak az lenne,ha nem műtenek meg.Ne aggódj,keresd fel a dokit és érdrklődj.Személyes tapasztalatot írtem le,én is azt hittem nagy a baj,de még "élek".

2008. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem P5 lett 3 hónap alatt az eredményem p2-ről.Műtöttek 2*.Ez 6 éve volt és most babát várok :)
2008. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nem
2014. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!