Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női vagy férfi nőgyógyászt...

Női vagy férfi nőgyógyászt válasszak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, lassan ideje lesz nőgyógyászt választanom(még nem élek szexuális életet),de nem tudom eldönteni h.majd női v.férfi dokihoz kéne-e mennem.szívem szerint nőt választanék de abból kevesebb van és egyesek szerint a férfi nőgyógyász a jobb választás..ki mit gondol erről?egyébként mikor kell először felkeresnem?
2008. febr. 16. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, hogy férfi-e vagy nő. Én terhesen végig férfihoz jártam, nem volt semmi bajom belőle, jófej volt nagyon. Egyébként érdemes már akkor felkeresni a nőgyógyászt, amikor először menstruálsz. Engem így 20 évesen nem zavart, hogy férfi a doki, de a nagyon fiatal lányokat szokta zavarni néha. Bár én 15 éves korom óta járok, és mindegyik férfi volt, egy volt akit utáltam, a többi jófej volt. Amelyiket utáltam, azzal az volt a bajom, hogy egy BUNKÓ volt, nem köszönt, nem beszélt érthetően, csak morgott, minden kérdésemre a választ úgy kellett kicsikarni belőle mert magától semmit nem mondott. Na, ez nőnél is előfordulhat. Kérdezd meg anyukádat esetleg, hogy ő kihez jár, vagy a barátnőidet.
2008. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En 1x voltam egy no nogyogyasznal,de soha tobbet nem megyek!A kolleganoimtol hallottam,h nagyon jo es aranyos,na velem olyan durva volt,h vizsgalat utan 1 hetig nem tudtam leulni.

En nagyon orulok,h megtalaltam az orvosomat immar 7 eve,megbizhato,jofej,es nagyon kepzett orvos!

2008. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem női orvosom van és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem még eddig nem volt vele semmi problémám. Kétszer voltam nála rákszűrésen, de nagyon gyengéd volt és nem csinált nekem semmi fájdalmasat sőt még biztatott is, hogy nem kell stresszelnem. Meg vagyok vele elégedve, férfi dokiban viszont nem vagyok jártas. Még sosem voltam férfinál. Rajtad múlik, hogy kiben bizol meg jobban és kinek mernéd elmondani a problémáidat.
2008. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintm tök mindegy,hogy milyen nemű a dokid,amíg korrektül bánik Veled!
2008. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Az én véleményem,hogy férfit válassz. Sokan úgy tartják, mint ahogy én is tapasztaltam, hogy a férfi nőgyógyászok gyengédebbek, kedvesebbek a nőkkel. Egy férfi nem vágja,hogy neked milyen érzés amikor kenetet vesz, és pont ezért óvatosabb lesz. Szerintem... A másik,hogy én pl. el sem tudnám képzelni,hogy nő nyúlkáljon bennem. :)De mondjuk ez én vok.
2008. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én voltam már nőnél és férfinél is a költözködés miatt. Nem vettem észre különbséget, ha rendes akkor mindegy. Mondjuk a nő kicsit hülye vicceket mesélt vizsgálat közben. Egyébként nem muszály választott orvoshoz menni, már úgy értem magánrendelőbe járni, nyugodtan mehetsz sima rendelésre is, ahol csak vizitdíjat kell fizetni, csak aztkell megnézned hogy mikor rendel az a doki akihez jársz és kész. Szeintem elég szülésnél dokit választani. És ha már elkezdesz szexuális életet is élni akkor évente járj el rákszűrésre, egyébként akkor menj dokihoz ha panaszod van vagy fogamzásgátlót íratnál fel.
2008. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
A férfiak általában jobban kedvelik a nőket :-) - míg a nők egy része öntudatlanul is konkurenciát lát bennük, és úgy van vele, hogy szenvedjenek csak: ezért lehet néha jobb a férfi nőgyógyász. De itt legtöbbször maga az ember számít: a jelleme, természete - és nem az, hogy férfi, vagy nő.
2008. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!